Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 15 Mart 2021 tarihinde saat 21.00 (GMT+3) UME Finance projesi Co Founder pozisyonundaki Andreas Kartrud ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 1 dakikalığına açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi Telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Kendinizi topluluğa tanıtabilir misiniz?

Evet elbette, ben Norveç’te doğup büyüyen, 18 yıl önce İsveç’te yaşayan Andreas Kartrud, Uswap DEX ve ume.finance CEO’su ve kurucu ortağıyım, kripto para endüstrisinde çalışıyorum ve blockahin teknolojisini 2016’dan beri ve ortaklarım ve geliştiricilerimle birlikte, sahip olduğu inanılmaz ve büyük potansiyeli nedeniyle kendimizi DEFI endüstrisine, blok zincirinde yeni nesile ve özellikle TRON’da DEFI’ye adadık.

Bunun dışında, blockchain ve gerçek dünya hizmetleri arasındaki boşluğu doldurmaya yardımcı olmak için blockchain ve DEFI teknolojisine büyük bir tutku duyan sıradan bir aile adamıyım.

Soru 2: UME projesi nedir? UME proje işlevi nedir?

UME projesi, yönetim kontrolü amacıyla oluşturulmuştur, Uswap DEX borsası üzerindeki tescilli yönetişim belirtecidir, yani UME, topluluk tarafından yönetilen bir DEX oluşturmak amacıyla başlatılmış ve yaratılmıştır. Uswap DEX, TRON’da merkezi olmayan bir değişim protokolüdür ve UME, Uswap DEX’teki geliştirme ve listelemeler üzerinde propsal ve oy haklarına sahiptir. UME emisyonu ve dağıtımı yalnızca yield farming yoluyla gerçeklesir ve UME’yi riske atmak ve kazanmak için Uswap DEX’e likidite sağlamanız gerekir.

Dolayısıyla, kullanıcıları ve farmerleri Uswap’a getirerek, TRON’da önde gelen DEX olacak likidite sağlayarak, likidite sağlamaktan kullanıcı, likidite sağladıkları havuzdaki tüm takas ücretlerinden pay alacaktır. UME farmı için verilen LP tokenlerini yatırabilir

Soru 3: Token ve tokenomik hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl satın alabilirim?

Elbette, artık herkes UME’yi DEX protokolümüz olan Uswap.me üzerinden satın alabilir, UME de listelenir ve HotBit borsasında, ProBit borsasında ve çok yakında Dsdaq borsasında (18.) ve ayrıca coinBit ve XT borsalarında listelenebilir. kısa bir süre sonra geliyor.

Ancak, UME’yi biriktirmenin en iyi yolu, yield farming yapmak, bir miktar UME satın almak, UME tokenini ume.finance aracılığıyla elde etmek ve UME tokenini kazanmak için Uswap’a likidite sağlamaktır.

UME’nin tokenomikleri ve dağıtımı yalnızca bu şekilde yapılır, toplam 23 milyon UME arzı vardır ve şu anda 700.000’den az UME dolasimdadir ve 9 Kasım 2020’yi başlattığımızdan beri dolaşımdadır. Kalan 22,3 milyon UME, likidite sağlayıcısı tarafından dolaşım saglanacaktir. UME tokenının hem talebini hem de takdirini oluşturmak ve artırmak için yavaş yavaş kamu pazarına sunulacaktir

Soru 4: Kısaca hedeflerinizden ve başarılarınızdan bahsedebilir misiniz

Kısaca, amacımız tron ağında lider DEX olmaktır, gittikçe daha fazla geliştiricinin, şu anda geldiğinde lider blok zinciri olan ETH ağındaki yüksek fee ücreti ve ölçeklenebilirlik sorunları nedeniyle artık TRON ağına geçtiğini görüyoruz. DEFI hizmetlerine .. fee ücretinin çok daha düşük olduğunu ve TRON’daki işlem hızının 567 kattan daha hızlı olduğunu fark ettikçe bu durum değişmek üzere.

Bir DEFI projesi başlatıldığında, projelerini ve token’larını tanıtacak bir yere ihtiyaçları var ve Uswap burada devreye giriyor, tüm geliştiriciler iki nedenden dolayı listelenmek için Uswap’a dönecekler, tam bir güvenlik gerektiren ilk güvenli DEX protokolünü geliştirdik. bizim tarafımızdan yapılan denetim (Eclipcity ekibi) ve ayrıca projenin kendisinin bir değerlendirmesi, yani geliştiricilerin sadece yaptıkları gibi bir şeyi listeleyemeyeceği anlamına gelir. arkasında gerçek bir kullanım durumu.

Ayrıca, yinelenen belirteçlerin ve dolandırıcılık projelerinin Uswap DEX’e girmesine izin vermeyerek kullanıcılarımız için sorumluluklar alarak yaptığımız sıkı çalışma nedeniyle bize güvenen büyük bir topluluğumuz var ..

Bunun nihai amacı, gelecek olan tüm bu projelerin tokenlerini kullanarak UME için bir ünlü pool sunulması ve eğer kendileri bir yield farming projelerine sahiplerse, UME sahiplerine tokenlere ulastirmak için bir pool sunacaklarıdır.

Bu, tüm toplulukların UME’nin hepsi için ana çift olduğu tek bir yerde toplanmasına ve gelişmesine izin verecek.

Soru 5: Kripto için düzenlemelerin geldiğini biliyoruz. Hükümetle ilgili bir sorun var mi? UME projesi düzenlemelere hazır mı?

Evet, her zaman kusur bulmaya dikkat ederler ancak gerçek şu ki, UME bir varlık değil, bir güvenlik belirteci değil, parasal değeri olmayan bir yönetim belirtecidir, sahip olduğu değer tarafından belirlenir piyasanın kendisi ve bu UME’yi dünyanın herhangi bir yerinde uyumlu hale getiriyor, token’ın size değer vereceğine söz vermiyoruz veya söylemiyoruz, bu token, üzerinde değeri ne olursa olsun Uswap DEX’in gelişimini kontrol etmek için size oylama gücü verdiğini söylüyoruz. Pazar, pazarın kendisi tarafından belirlendiğinden, UME tamamen uyumludur.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Crypto projelerinin büyük çoğunluğu, yalnızca kendileri için servet biriktirme amacıyla inşa edilmiştir. Öyleyse, sektöre daha fazla bolluk getirecek kripto endüstrisine katmayı hedeflediğiniz değeri bilmek istiyorum.

Uswap ve UME’nin yaratıcıları olarak bunu endüstri yatırımcıları için yarattık, Uswap’a likidite sağladık, sağlayıcılara DEX’ten üretilen tüm takas ücretlerinin %100’ünü veriyoruz ve tarım UME likidite sağlayıcılarının kendileri içindir, ön satış yoktur , ICO yok, hiç kimseye UME token teklif etmiyor ve bizim için ayrılan bir miktar yok (geliştirme ekibi)

UME ve EFT’ye sahip olmak istiyorsak, onu herkes gibi farm yapmamiz gerekiyor, bu proje biz değil, insanların faydalanması için toplum için yaratıldı, kullanıcılar için zenginlik yaratmak istiyoruz ve kendimizi tanıyarak biz de bu yaratımın bir parçası olabiliriz

Soru 2: Uzun vadeli bir proje oluşturmak için güçlü bir topluluk gereklidir. Güçlü bir topluluk oluşturmak için UME stratejisi nedir ve sadık topluluğunuza nasıl hizmet edersiniz?

Kesinlikle, topluluk herhangi bir projenin başarısının anahtarıdır ve işlerin nasıl yürüdüğü konusunda çok açık ve şeffafız. 100’den fazla yönetici ve moderatörden oluşan 10.000 kullanıcı grubumuz, DEFI ve eğitim başarının anahtarı olduğu için bu işe yarar .. Dolayısıyla projemizi destekleyen ve değerlerimizi paylaşan çok güçlü bir topluluğumuz zaten var. Topluluğumuza, gerçeklere ve doğru eğitime dayalı olarak kendi kararlarını vermeleri için bilgi, eğitim ve bilgi birikimi ile hizmet veriyoruz .. Topluluk her yönden her zaman önce gelir,

Soru 3: İyi bir projenin her zaman rekabeti ve fikir kopyaları vardır. $UME bu konu hakkında ne düşünüyor? Uzun vadeli vizyon nedir? Blockchain pazarında teknoloji, topluluk ve ilgili konulardaki trendlere ayak uydurmak için?

Evet, çoğu iyi proje ne yaptığını gerçekten bilmeyen ve sadece mevcut olanın başarısını kopyalamaya çalışan biri tarafından kopyalanır, bununla ilgilenmiyoruz çünkü geliştiriciler olarak sahip olduğumuz potansiyeli biliyoruz ve söylemeliyim ki Bizim yaptığımız ve Uswap ile yapacaklarımızla eşleşebilecek hiç kimse yok .. Yinelemelerin çoğu, kullanıcıların atlayacağını umarak arzın azalmasını sağlayan basit farm projeleridir, ancak gerçekte arkasında hiçbir şey yoktur. it .. UME tokenimizin halihazırda birkaç kullanım durumu var ve daha fazlasına sahip olacak, Uswap üzerinden yönetim tokeni, Uswap (eft.finance) aracılığıyla yalnızca 75.000 tedarik ile EFTgeçidi ve biz de Doğrudan UME’yi yatırabileceğiniz eclipcity cüzdanı, ayrıca UME ve TRX ile oynayabileceğiniz daha önce hiç görülmemiş çevrimiçi mobil oyunları başlatmak üzereyiz…

Yaptığımız ve geliştirdiğimiz şey, hepsi Uswap ve UME’nin temelini oluşturduğu ekosisteme bağlı DEFI, çevrimiçi oyun, kripto cüzdanı, kripto banka kartı ve çok daha fazlası dahilinde birden fazla proje ve hizmet içeren eksiksiz bir ekosistemdir.

Soru 4: Her başarılı projenin arkasında birkaç hikaye vardır, UME başarısının arkasındaki hikaye nedir? Bir fikir olarak ilk ortaya çıktığında bu vizyon neydi?

UME, Uswap’ın bir yan ürünüdür, bu nedenle ana fikir, ABD’yi diğerlerinden ayıran ve kullanıcıların ve tüccarların güvenli bir şekilde sahip olmalarını sağlayan çoklu özelliklere sahip ilk benzersiz DEX olmak için yalnızca TRON’da değil, tüm protokoller arasında lider DEX değişimini kurmaktır. ve dolandırıcılık projelerine veya benzerlerine girme endişesi olmadan ticaret yapabilecekleri güvenli DEX ve çok kısa bir süre içinde oldukça büyük bir geri dönüşü gerçekleştirdik ve uyandırdık .. Uswap / UME, piyasada sadece 4 aydır davet edildi Sahnede konuşmak ve Uswap ile DEFI, DEX’lerin ve akıllı sözleşme protokollerinin faydalarını sunmak, Aave CEO’su Tim Draper gibi saygın kripto etkileyiciler arasında sahnede konuşmak ve daha pek çok şey için Dubai’deki Global DEFI yatırım zirvesine 2 ve 3 Haziran.

Dolayısıyla vizyonumuz ve hikayemiz, maalesef birçok dolandırıcı yönetici ve geliştirici tarafından tekrarlar zarar gördüğünden, herkesin güvenle kullanabileceği ilk güvenli ve güvenli DEX olmaya geri dönüyor. Endüstri için değiştirmek istediğimiz şey bu.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Yatırımcılar her zaman herhangi bir proje hakkında uzun vadeye bakarlar. Uzun vadede $UME’ye sahip olan yatırımcılar için faydalar nelerdir? UME Finance projesinin fiyat istikrarı, güvenilirlik, hareketlilik, likidite ve teknoloji açısından temel avantajları nelerdir?

Çok güzel bir soru, evet uzun vadeli aradığımız şey, bu nedenle de söylediğimiz gibi çeşitli DEFI hizmetleri, çevrimiçi oyunlar, kripto cüzdanı, kripto banka kartı, ticaret botu ve çok daha fazlasını içeren eksiksiz bir ekosistem geliştiriyoruz. UME’yi kullanır ve hepsi de eclipcity ekosisteminin yanı sıra kullanıcıları için de kar yaratır, ekosisteme yaratılan gelir UME sahipleri arasında çeşitli yollarla paylaşılır, örneğin yüzdeleri USDT’ye dönüştürür ve UME sahipleri için bir farm havuzu oluştururuz. Ekosistem büyüdükçe ve tüm hizmetlere daha fazla kullanıcı geldikçe, daha fazla gelir elde edilecek ve UME sahiplerine giden pay artacak ve artacaktır.

Şu anda UME sahiplerinin faydaları, daha fazla UME’yi toplayabilmeleri ve biriktirebilmeleridir ve biz, yalnızca 75.000 tedarik ile ikinci yönetim tokeni EFT olarak biziz. Ekosistemi büyüttüğümüzde UME’nin kullanım alanı genişleyecek ve bu daha fazla kullanıcı, sahip, farmer ve tabii ki token değerinin hesaplanmasını sağlayacaktır.

Bu, UME sahiplerinin UME’yi satmadan daha fazla kar elde etmek için kullanabileceklerinden sadece birkaçıdır.

Soru 2: Hotbit ve ProBit borsalarında listelenmesine rağmen CoinMarketCap’te listelenmiyor. Ume Token daha sonra CoinMarketCap’te listelenecek mi?

CMC’de listelenmek zaman alır, ancak bu haftanın sonunda Coinmarketcap’te listelenen UME ve EFT’yi görmeniz gerekir.

Soru 3: Güvenlik, bir yatırımcı olarak her zaman en büyük endişelerden biridir. UME finans platformu için ne tür güvenlik türleri sunuyorsunuz ve müşterilerin varlıklarının güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz? Bu proje ile uzun vadeli yatırım yapmak istiyorum, ancak şu anda şüphelerim var, UME bu projenin güvenli ve karlı olduğuna beni nasıl ikna edebilir ve temin edebilir?

Evet, bu çok doğru, kullanıcı varlıklarının güvenliği en yüksek önceliğe sahip, UME finansmanı tamamen akıllı sözleşme üzerine kuruludur, ume.finance’e hiçbir varlık veya fon gönderilmez, tüm varlıklar güvenli bir şekilde saklanır ve Uswap DEX’te likidite olarak kullanılır. Sadece açık değil, SlowMist ve cybercrime shield gibi iki ayrı üçüncü şahıs tarafından denetlenen, Uswap.me üzerinde her iki denetimi de bulabilir ve herhangi bir güvenlik açığı, hata, hata veya herhangi bir arka kapı olmadığını doğrulayabilirsiniz. UME.finance %100 güvenlidir ve fonlarınız her zaman Uswap DEX’te kaldığı için %100 güvenlidir, yalnızca likidite eklediğiniz havuzda liq saglamak icin özel olarak oluşturulmuş LP tokenini kullanirsiniz.

Soru 4: Küresel bir proje misiniz? Hizmetlerinizi herhangi bir yerden herkes kullanabilir mi?

Evet, küresel bir projeyiz, herhangi bir kullanıcı için bir sınırlama yok, dünyanın her yerinden herkes hizmetlerimizi kullanabilir.

Soru 5: UME Finans topluluğu yönetiminebiraz değinebilir misiniz, topluluk tam olarak neye karar verebilir?

UME’yi elinde bulunduran topluluk, yeni token listeleme önerebilir, bunlar listelenecek tokene oy vereceklerdir, ayrıca Uswap’in gelişimini iyileştirmek için fikirler önerebilir ve önerileri oylayabilir.

Soru 6: Tokenlerinizin yatırımcıları olarak projenin yönetimine katılma hakkına sahip miyiz? UME hakkında ne tür kararlara oy verebilirler?

Evet, herhangi bir UME sahibi Uswap’ta tokenların geliştirilmesi ve listelenmesi için oy kullanabilir, ne kadar çok UME’ye sahip olursanız o kadar çok oylama gücüne sahip olursunuz ve oy verirken Uswap’ın oylanmasına ve geliştirilmesine katılım için bir ödül olarak UME’yi de toplayacaksınız. UME, Uswap’i tek bir kuruluşun karar vermesi yerine topluluk tarafından yönetilen bir DEX olmasını sağlar.

Kapanış.

UME Finance ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

UME Finance Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter 

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikCryptEx AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikDeFi For You AMA Etkinliği Özeti
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz