Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 7 Mart 2021 tarihinde saat 21.00 (GMT+3) CryptEx projesi CEO pozisyonundaki Dmitry Mishunin ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 1 dakikalığına açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi Telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Kendinizi topluluğa tanıtabilir misiniz?

CryptEx ve HashEx’in kurucusuyum. Her iki proje de DApp’lerin ve kullanıcılarının güvenliği üzerinde çalışıyorum HashEx, 2017 yılında kurulmuş bir denetçi şirketidir. CryptEx oldukça yenidir.1 Mart’ta başlattık. Yatırımcıların fonlarını çekmekten korumak hedefleniyor. Flagman ürünümüz artık LPlerin kilitli dolabı.

Soru 2: CryptEx projesi nedir? CryptEx proje işlevi nedir?

Elbette. Yukarıda bahsettiğim gibi flagman ürünü likidite tokenlerin dolabıdır. Yeni proje, PancakeSwap’te fon topladığında ve likidite havuzu oluşturduğunda, LP tokenlerini geri alır. LP tokenine sahip olan herkes havuzu çekebilir. Bu nedenle, yatırımcıların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için LP tokenlerini kilitlemek iyi bir uygulamadır. Ethereum’da bu sorunu çözen birçok proje var (Unicrypt, Team.finance, vb.). Ancak BSC’de kimse yok. Yani biz ilkiz.

Soru 3: Token ve tokenomik hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl satın alabilirim?

Artık PancakeSwap’te takas edilebilir. Serbest dolaşımdaki arzın %80’ine sahibiz. ~%20’si şu anda kilitli olan takım tokenleridir. Hizmetlerden elde ettiğimiz karı 50/50 ekibe ve CRX sahiplerine paylaşıyoruz. Ayrıca yakında piyasadan bir token geri alımı planlıyoruz.

Soru 4: Kısaca hedeflerinizden ve başarılarınızdan bahsedebilir misiniz

Lansmandan sonraki ilk birkaç günde hizmetlerimize katılan 8 proje vardı ve 2 milyon dolardan fazla likidite kilitledik.

Şimdi swaps / dexs / launchpad / services ile ortaklıklara odaklanıyoruz. Ve bizden 100 kat daha büyük projelerle 2 ortaklığı duyurmaya daha yakınız.

Ürün geliştirmedeki hedeflerden bahsedersek:
1. Takım hakemliği
2. Otomatik kod denetleyicisi

Soru 5: Kripto için düzenlemelerin geldiğini biliyoruz. Hükümetle ilgili bir sorun var mi? CRX projesi düzenlemelere hazır mı?

HashEx halka açık bir şirkettir. Aptalca şeyler yapamayız ve yapmayız. Bu yüzden avukatlarımız tüm yeni yasaları izler vb.

Herhangi bir çevrimiçi tüccarının kripto para birimi ödemelerini sorunsuz bir şekilde kabul etmesini sağlamak da çok önemlidir.

Bu keyifli toplantıyı kapatırken sizlere içtenlikle teşekkür ediyor ve sizi bu harika projede katılımcı olmaya davet ediyoruz.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: COVID 19 dünyadaki birçok ekonomiyi yavaşlattı, ancak bir kripto işi olarak sizi olumsuz veya olumlu yönde etkiledi mi? İkincisi, yol haritasının dediği gibi hedeflerinize ulaşmak için hala doğru yolda mısınız?

Tamamen yolundayız. Bu arada çok hızlı büyüyoruz ve insanları işe alıyoruz. Ekibimize katılmak isteyen varsa – hoş geldiniz. Covid elbette yazdan beri endüstriyi çok yavaşlattı.

Soru 2: Platformla ilgili Benimsenme ve Farkındalık, kullanıcılar kadar içerik oluşturucular için de çok önemlidir! Öyleyse, daha fazla kullanıcıyı, yaratıcıyı ve kripto dışı kullanıcıları nasıl çekmeyi planlıyorsunuz?

Ana hedefimiz, bağış toplama veya listeleme ile yeni projelere yardımcı olan hizmetlerle ortaklıktır. Biz kesinlikle b2b servisiyiz, b2c değil.

Kripto kullanmayanlar için çok karmaşıkız. Ve bunun bizim için tamamen uygun olduğunu düşünüyorum. Cüzdanlar / borsalar kullanıcı dostu olmalı ve yeni gelenleri çekmelidir. Daha çok hizmet düzeyinde hizmet gibiyiz.

Soru 3: Bir şirkette en önemli şey topluluktur.Topluluğunuzun geri bildirimlerini önemsiyor musunuz?

Kesinlikle. Topluluğumuzu çok iyi dinliyoruz. influencerler listesi oluşturmamıza yardımcı oldular, yeni özellikler tavsiye ettiler vb. Bizimki gibi arkadaş canlısı bir toplulukla çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Sanırım bizde var, çünkü sihirli para veya x1000 kar sunmuyoruz, sadece kullanılabilir ürün. Ve anlıyorlar.

Soru 4: Ekibinizin pazara öncülük edebileceğini düşündüğünüz en büyük avantajınız nedir? Ve zayıf yönünüz nedir? Nasıl üstesinden gelmeyi planlıyorsunuz?

Tecrübemiz. 4 yıldan fazla güvenlik denetimimiz var. Bizden başka kim güvenlik hizmeti sağlayabilir? 🙂
Ayrıca yazılım geliştirmede tanıştığım en zeki mühendislik ekibine sahibiz.

Zayıflık çok değişken bir piyasadır. 1,5 yıl önce kimse kripto hakkında bir şey duymak istemiyordu. Şimdi, Önümüzdeki 6 ay içinde ne olacağını kim bilebilir?
Çözümümüz esnek oluyor.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Staking kullanıcıların çekilmesi ve kitle benimsenmesi gereken stratejilerden biridir. Büyük projenizin Staking ile ilgili planı var mı?

Düzenleyiciler tarafından yasak olmasa da kullanmayı planlıyoruz.

Soru 2: CrytpEx nedir ve gelecek planı nedir?

Ortaklıklar ve Yeni ürün grubu:

1. Hak kazanma
2. Otomatik kod denetleyici ve hafif raporlar
3. Güvenlik çiftçiliği
4. Bir havuzdan diğerine LP geçişi
5. Ethereum ve Tron

Soru 3: Sahiplerin CryptEx projesinin geleceğine karar vermeleri için bir DAO başlatma planınız var mı, evet ise, kararlar nasıl alınacak?

Henüz yok

Soru 4: Token fiyatı 1 $ veya 100 $ ise, operasyonel açıdan sizin için önemli mi?

Tam olarak değil. Hizmet planlarımızı değiştirebiliriz. Bu yüzden fiyatları uygun tutacağız.

Soru 5: Token yakımı tokenin değerini korumaya yardımcı olur, $CRX token yakımı sunuyor mu?

Yapabiliriz, evet. Şimdi gerekli değil, ama aklımızda tutuyoruz.

Soru 6: Kendinizi rakip olarak gördüğünüz bir proje var mı?

Unicrypt, team.finance

Ekstra ödülsüz sorular

Soru 7: Bireysel bir kullanıcı olarak, projenin büyümesine hangi yollarla katkıda bulunabilirim? Bir elçi programınız var mı ve faydaları nelerdir?

Elçiler programı üzerinde çalışıyoruz.

Kapanış.

CryptEx ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

CryptEx Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter 

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikOMNI AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikUME Finance AMA Etkinliği Özeti
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz