Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 6 Mart 2021 tarihinde saat 21.00 (GMT+3) ZoidPay projesi Sales General Manager pozisyonundaki Miltiadis Vilanakis ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 1 dakikalığına açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi Telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Kendinizi topluluğa tanıtabilir misiniz?

Ben Miltiadis Vilanakis, 55 yaşındayım. Finans piyasalarında 30 yılı aşkın süredir aktif olarak yer alıyorum ve 2010’dan beri kripto alanındayim . İlk BTC’mi 2010’da 0,04 dolara satın aldım. Ve hayır, pizzaya değil, bir geziye ve özellikle İstanbul’a ilk ziyaretimde harcamıştım.

Bugün, Genel Satış Müdürü olarak görev yaptığım ZoidPay’in ofislerinden birinde Yunanistan’ın Atina kentindeyim.

Soru 2: ZoidPay projesi nedir? ZoidPay proje işlevi nedir?

ZoidPay, hem şirketler hem de bireyler için özel yapım blok zinciri ödeme çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir. 2018’deki kuruluşumuzdan bu yana sadece ürün geliştirmeye ve ekibimizi sürekli büyütmeye odaklandık. Teknolojiden pazarlamaya, bankacılığa ve uluslararası iş geliştirmeye kadar ekibimizin uzmanlığı yıllar içinde genişledi.

Soru 3: ZoidPay token ve tokenomik hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl satın alabilirim?

Zoidpay tarafindan gelistirilen bazı ürünler

Crypto Card – Kullanıcıların kripto varlıkları ile temassız ödeme yapmalarını sağlayan blockchain agnostik bir kart. NFC üzerinden Temassız Ödemeler, Herhangi bir blockchain ile çalışır, Akıllı çip ile son derece güvenli, cüzdanlar arasında P2P ödemeleri gibi özel özelliklere sahip benzersiz bir kripto kart.

Cüzdan – Bireylerin kullanıcı dostu bir ortamda kripto finansmanlarını yönetebilecekleri, tüccarların ise kripto ödemelerini kabul etmek için mPOS (mobil POS) olarak kullanabilecekleri bir mobil cüzdan. Zoidpay cüzdanı ile ZoidPay Pazaryeri’ne erişebilir, banka kartı ile kripto satın alabilir, kripto para yatırabilir ve kazanabilir, Merkezi Olmayan Borsaya Erişebilir, dApp’lara ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Pazar yeri – Kullanıcılara kripto varlıklarını büyük e-ticaret platformlarında harcamaları için günde 1 milyar dolardan fazla likidite sağlayan küresel tüccar toplayıcısı. Üyelerimiz, dünya çapındaki en büyük pazarlara erişim, ürünler için Global Arama ve Filtreleme, Kolay başlangıç ve kullanıcı dostu ve çeşitlendirilmiş likidite için Çoklu Para Birimi desteği gibi ayrıcalıklardan yararlanabilecekler.

ZPAY adlı tokeni var. TomoChain’e dayalıdır ve her ZoidPay ürününün merkezinde yer alır, SIFIR ücret ile işlemleri kolaylaştırır ve kullanıcıların ve tüccarların ZoidPay Ekosisteminde birden fazla avantaja erişim sağlamasına yardımcı olur.
ZPAY belirteçleri aşağıdaki gibidir:
• Toplam Arz – 700.000.000
• Satış Arzı – 290.000.000
• Pazarlama, Ortaklıklar, Büyüme – 128.000.000
• Şirket Rezervi – 282.000.000

Soru 4: Zoidpay ne zaman satışa sunulacak ve borsaya ne zaman girecek? Bunun hakkında bir önizlemeniz var mı?

ZoidPay cüzdanını birkaç hafta önce piyasaya sürdük ve topluluk tarafından gösterilen talep inanılmazdı. Bir haftadan kısa bir süre içinde android uygulamamızda +100.000 kullanıcıyı dahil etmeyi başardık. Uygulama hem Android hem de iOS cihazlarda mevcuttur.

Sadece 10 günde 140k üzerinde indirilme var üstelik tek Android’de.

Gelecek hafta sadece ios için yeni bir airdrop duyuracağız, 100 bin indirme ile sınırlı ve 4 milyon token dağıtılacak.

Soru 5: Kısaca hedeflerinizden ve başarılarınızdan bahsedebilir misiniz

Birincisi, dünyanın her yerindeki kullanıcıların, kripto para gönderme, alma, harcama veya kazanmaya kadar mali durumlarını sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlamak.

Herhangi bir çevrimiçi tüccarının kripto para birimi ödemelerini sorunsuz bir şekilde kabul etmesini sağlamak da çok önemlidir.

Bu keyifli toplantıyı kapatırken sizlere içtenlikle teşekkür ediyor ve sizi bu harika projede katılımcı olmaya davet ediyoruz.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Bu yıl ki yol haritanız ve gelecek planlarınız için bilgilerimizi artıtabilir misiniz ? araştırma ve geliştirme sürecindeki güncellemelerden haberdar edebilir misiniz

Metal ve karbon fiberden yapılmış ZoidPay kartı sunuyoruz. ZoidPay çıkartması ve rozeti sunuyoruz. ZoidPay Marketplace sunuyoruz, bu kripto alanında bir devrim.

E-ticaret, eklenti ve özel entegrasyonlar için ZoidPay çevrimiçi ödemeleri yapıyoruz. ZoidPay isteğini yerine getiriyoruz … kripto talep ediyoruz ve Fiat alıyoruz

Soru 2: Şu anda Blockchain pazarında yüzlerce CryptoWallet türü var, peki ZPAY’in mevcut ürünlerle rekabet edebilmesi için ne yapması gerekiyor? Genelde iyi yatırımcı ve ortak bilgiler kullanıcının ilgisini çeker, gelecekte bir ortaklık programınız var mı?

Chrome eklentisini başlatıyoruz ve Marketplace alanına erişime izin veriyoruz. Size daha önce söylediğim gibi cüzdanımız gerçekten bir elmas.

Bireylerin kullanıcı dostu bir ortamda kripto finansmanlarını yönetebilecekleri, tüccarların ise kripto ödemelerini kabul etmek için mPOS (mobil POS) olarak kullanabilecekleri bir mobil cüzdan. Zoidpay cüzdanı ile ZoidPay Pazaryeri’ne erişebilir, banka kartı ile kripto satın alabilir, kripto para kazanabilir, Merkezi Olmayan Borsaya erişebilir, dApp’lara erişebilir ve… .. boom… ZPAY’i SIFIR ücretle transfer edebilirsiniz!

Tüm işlemler için tamamen sıfır ücrete tabi başka bir cüzdan var mı?

Soru 3: Pazarlama ve kripto endüstrisindeki herhangi bir yeni proje için gerekli olan güçlü bir çekirdek topluluk oluşturmak için şekillendirilen Zoidpay planları nelerdir?

Topluluğun özellikleri nedeniyle ZoidPay cüzdanını benimseyeceğine kesinlikle ikna oldum ve bence ilk kanıt, ilk görünüşümüzle elde ettiğimiz büyük başarı.

Soru 4: Tomo ile işbirliğiniz sonucunda ZoidPay ile ilgili beklentiniz ve hedef noktanız nedir? Bu ortaklık sonucunda ne tür yorumlar aldınız?

Airdropun 100.000’de kapandığını ve yine de halkın herhangi bir finansal fayda sağlamadan uygulamayı indirmeye devam ettiğini belirtmek isterim.

Tomochain’i birçok nedenden dolayı seçtik … en önemlisi, ETH gibi diğer zincirlerin sahip olduğu kabul edilemez para transferi maliyetleriydi. ETH üzerinden 10 euro gönderdim ve feelerle birlikte 29 euro ödedim.

Ayrıca Tomochain, bir Hükümet tarafından şimdiye kadar kullanılan ilk halka açık blok zinciridir. Tomozprotokolü bize hızlı işlem (2-4 saniye) ve sıfır ücret alma imkanı verdi. Bu, ekosistemimiz içinde bir ödeme yöntemi olarak zpay kullanım alanına giren bir şeydir.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Eko sisteminize Nft’ler eklemek için herhangi bir planınız var mı, çünkü bu kripto alanındaki en sıcak konu?

Evet üzerinde çalışıyoruz Mayıs’a kadar sunacağız.

Soru 2: COVID-19 salgını dünyadaki her işletmeyi etkiledi. ZoidPay bundan etkilendi mi? Daha iyi şekilde mi yoksa kötü şekilde mi?

Geçen yıldan 10 kat daha güçlüyüz … ve sizinle paylaşacak bir şeyim var … ZoidPay’e ”Covid 20” diyorum çünkü dünya çapında covid gibi yaymış olacağız.

Soru 3: 2021’de En Önemli Önceliklerinizi Paylaşabilir misiniz? Ayrıca önümüzdeki yıl için bazı planlarınızı paylaşabilir misiniz? Şu anda projenin hangi kısmına odaklanıyorsunuz?

En büyük önceliğimiz, geleneksel finansal sistemi Crypto ile birleştirmektir. Kripto ve blok zincirinin benimsenmesini her zamankinden daha da yakınlaştıran bir neo bankacılık sistemine yol açan zaten büyük ortaklıklarımız var. Önümüzdeki birkaç ay içinde duyurular yapılacaktır.

Soru 4-5-6: 4-5-6. Sorular seçilmedi.

Bilgi: Neden Tomochain’i seçtik?

1) Öncelikle TomoChain’i seçtik çünkü onlar bizim ortaklarımız ve ikimiz de daha büyük kitlelere fayda sağlayacak uzun vadeli ürünler ve özellikler geliştirmeye odaklandık. İkincisi, esas olarak ödemelere odaklandığımız için doğrulama süresi ve işlem maliyetleri ZoidPay ürünü için mükemmel bir seçimdir.

2) Topluluktan gelen geri bildirimleri düşünüyor musunuz? – Evet. 3 yıldır ürünümüz üzerinde çalışıyoruz ve ürünlerimiz için yeni özellikler geliştirmeden önce kullanıcılarımızın geri bildirimlerini her zaman dikkate aldık.

3) ZoidPay’in iki güçlü özelliği – 1. Dünyadaki tek blockchain agnostik kripto kartı; 2. Kullanıcılarımız, tomochain blockchain üzerinde SIFIR ücretle ZPAY ile işlem yapabilirler. Ve daha fazlası.

Kapanış.

ZoidPay ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

ZoidPay Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter 

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikSwingby AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikOMNI AMA Etkinliği Özeti
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz