Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 4 Mart 2021 tarihinde saat 21.00 (GMT+3) OMNI projesi CEO pozisyonundaki Manny Hernandez ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 1 dakikalığına açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi Telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Kendinizi topluluğa tanıtabilir misiniz?

Elbette benim adım Emanuel Hernandez ama çoğu insan beni Manny Hernandez olarak tanıyor. Doğrudan Yanıt Pazarlamacısıyım. 5. Özel Kuvvetler Grubu’nda görev yaptığım ABD Ordusu’ndaki zamanımı bitirdikten sonra, kendimi Fortune 500 şirketleri için kurşun üretmeye yönelik teknolojiler geliştirmeye adadım.

2014’te Bitcoin Madenciliğine başladım ve 2017’de, Merkezi Olmayan Ledger Teknolojilerinin insanlığa gerçekten nasıl yardımcı olabileceğine dair derin bir teknik bilgiye sahip hevesli bir ICO Yatırımcısıydım.

2018’in başında bir hacker makalesini okuduktan sonra OMNI fikri aklıma geldi. 2018’i ve 2019’un büyük bir bölümünü CTO’muz Boban ve CFO’muz Sameer ile Modeli inşa ederek geçirdim.

2019’un Sonunda Omni uygulamasını geliştirmeye başladık ve şu anda Alfa Aşamasında ve Beta 2021’in 3. çeyreğinde yayınlanmaya hazır.

Soru 2: OMNI APP projesi nedir? OMNI APP proje işlevi nedir?

Omni, dünya standartlarında özellik ve araçlarla dolu, daha önce hiç yapılmamış bir mega sosyal medya uygulamasıdır.

Uygulamanın içinde canlı yayına geçebilir, hikayeler paylaşabilir, kanallar oluşturabilir, diğer kullanıcılarla sohbet edebilir, görüntülü veya sesli arama yapabilir, mağazalarda ürün satabilir veya satın alabilir, özel efektlerle videolar ve fotoğraflar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm bu uygulama içi eylemler, uygulama içinde kullanılabilen veya bir DEX’te takas edilebilen Omni Paraları ile ödüllendirilir.

Sosyal medya çoğu insan için yönetilemez hale geldi. Hepsinde aktif profilleri takip etmek ve sürdürmek çok zor.

Gerçek şu ki, çoğu kullanıcı belirli Özellikler için her birinin içindedir.

Planımız, en sevdiğiniz sosyal medya uygulamalarının en iyi özelliklerini, birçok platformla uğraşmak zorunda kalmadan hepsini yapmanıza izin veren tek bir Mega Uygulamada birleştirerek tüm sorunları çözmektir.

İşte bu Harika Mega Uygulamanın Sahip Olacağı Ana Özelliklerden bazıları:

Dub ve Düet

Şarkılarla dudak senkronizasyonu yapın, videolardan ses alın ve heyecan yaratın Diğer kullanıcılarla düet yapın veya sonsuz bir şarkı bayt kitaplığına dublaj yapın.

Sohbet

Güvenli şifreleme ile görüntüleri, videoları, kişileri ve konumları paylaşma olanağına sahip olurken, mesaj atarak veya arayarak arkadaşlarınızla iletişim halinde kalın

Beslemeler

En sevdiğiniz haberleri, arkadaşlarınızı ve etkileyicilerinizi takip etmek için birden fazla beslemeyi keşfedin. Hepsi aynı uygulamada yeni içerik ve topluluklar keşfedin.

Mağazalar

İşletmeler, kullanıcıların ürünlere göz atmaktan ödemeye kadar uygulamadan çıkmadan eksiksiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilecekleri mağazalar oluşturabilir.

Kanallar

En sevdiğiniz video içeriğini yayınlamak veya izlemek için kanallar oluşturun veya takip edin. Kanallar genel veya özel bir izleyici kitlesi için olabilir.

Canlı yayın

Yayıncılarla gerçek zamanlı sohbet ederken canlı yayınların keyfini çıkarın ve en sevdiğiniz yayıncıları hediyelerle ödüllendirin veya takipçileriniz için canlı yayın yapın.

Müzik Akışı

Tüm Favori Sanatçılarınızdan Müzik Dinleyin. Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve seslerinizi akışta viral hale getirebileceğiniz Çalma Listeleri oluşturun.

Soru 3: Token ve tokenomik hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl satın alabilirim?

Satış ve arastirma formu ile ilgili detaylar burada bulunabilir. https://medium.com/omni-app/omni-ai-secured-240-000-early-backers-investment-and-moved-forward-to-innovate-in-the-18f0531f6cce

Soru 4: Kısaca hedeflerinizden ve başarılarınızdan bahsedebilir misiniz?

En Önemli Dönüm Noktalarından Biri, geçtiğimiz Eylül ayında nihayet çalışan bir Pre-Alpha’ya sahip olduğumuzda Başarıldı.

İşte bir Demo: Alfa Öncesi Demo: https://www.youtube.com/watch?v=Wb5V9eTVxuQ

Tüm Substrat tabanlı Blockchain Teknolojisi üzerinde çalışmaya başladık ve bu Ocak ayında tamamlandı.

Omni Blockchain Explorer Demosu: https://youtu.be/x3Q9yAtWUfM

Şu anda, Mayıs veya Haziran aylarında borsalarda olmasını umarak Tohum, Özel ve Kamu Satış turlarını yürütüyoruz. Bu gerçekleştiğinde, Beta Sürümümüzle Q3 2021’de ilerleyeceğiz.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, Web Sitemizde bir Tam Yol Haritası sayfamız olacak çünkü bu, diğer herhangi bir Gerçek Sosyal Medya Uygulaması gibi Bitmeyen bir Geliştirme Süreci. Dahil etmeyi planladığımız daha birçok heyecan verici özelliğe sahibiz.

Burada Yeni Hissi ve Görünümü gösteriyorum https://www.youtube.com/watch?v=UA8HSZAAGDU

Şimdilik, LightPaper’ımızda bir Geçici Yol Haritası gösteriliyor: https://omni.ai/omni-lightpaper-v1.1.2.pdf

Soru 5: Kripto için regülasyonlarin geldiğini biliyoruz. Hükümetle ilgili bir sorun var mi? OMNI APP projesi regülasyonlara hazır mı?

Bir Top Notch hukuk ekibimiz var, ancak işimizin doğası ve kripto ile ilgili temellerin çoğu ülkede olumlu bir şekilde değişme şekli nedeniyle, henüz düzenleme tarafında pek çok zorluğumuz yok.

Bu, başlangıçta Ramp’da herhangi bir Fiat’ımız olmayacak olması sayesinde. Public Mint gibi çözümlerin Crypto alanına girmesiyle bu sorunların yakın gelecekte üstesinden gelinmesi çok daha kolay olacaktır.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Öyleyse, kullanıcılar sosyal ağlardaki bilgileri üzerinde tam kontrole sahip mi? OMNI, sosyal ağlarda kullanıcı verilerinin korunmasını nasıl sağlar? Kullanıcılar, OMNI platformu aracılığıyla sosyal ağlarda oluşturulan herhangi bir içerikten nasıl ödül alabilir?

Planımız Facebook, TikTok, Twitter ve diğerlerinin yaptığı aynı şeyi yapmak. Kullanıcıyı müdahaleci hissetmeden reklamlarımızla meşgul tutan bir reklam platformuna sahip olmak için en iyi AI teknolojilerini kullanacağız.

İnsanlar ne kadar zorlarsa zorlasın, şirketlerin verilerinizden para kazanmayı asla bırakmayacağını unutmayın. Omni olarak, verileriniz sayesinde üretilen bu ekonomik değerin gerçek sahibi olduğunuza inanıyoruz ve bu değeri size Omni Coins şeklinde geri aktarmayı planlıyoruz.

Veri koruma, sesli veya görüntülü aramaların yanı sıra diğer kullanıcılara gönderilen sohbet mesajlarıyla ilgili olarak, konuşmalarınızı güvende tutmak için son teknoloji uçtan uca şifrelemeyi (açık kaynaklı Sinyal Protokolü tarafından desteklenmektedir) kullanın.

Platformdaki Videolar, Gönderiler ve diğer müşteri verileri gibi sosyal medya gönderileri, SHA-256 şifreleme Algoritması kullanılarak şifrelenir ve merkezi olmayan ortamlarda barındırılarak sistemin merkezi bir saldırı noktasına sahip olmasını engeller.

Kullanıcıları uygulamayı kullanarak gezinirken ve eğlenirken ödüllendireceğiz. Hiç merak ettiniz mi, bunca zamanımı bu sosyal medya uygulamasında geçiriyorum ve karşılığında hiçbir şey almıyorum? Bu, OMNI uygulaması tarafından ele alınan bir sorundur. 2020’de insanlar bir sosyal medya uygulamasında günde ortalama 145 dakika geçirdi. Bu durum sosyal medya şirketleri için büyük getirilere dönüştü ve kullanıcılar kendilerini başka hiçbir fayda olmadan zamanlarını geçirirken buldular. OMNI’nin madeni para dağıtımı bir teşvik mekanizmasından geçer. Omni, bir içerik oluşturucuyu takip etme veya bir haber akışı gönderisi oluşturma gibi günlük uygulama içi eylemleri gerçekleştirirken kullanıcılarını ağırlıklarına ve şans olasılıklarına göre ödüllendirecek. Ne anlama geliyor? İçeriği üretmeniz veya yalnızca keyif almanız fark etmez. Omni uygulamasındaki herkes ödüllendirilecek. OMNI coin’lerine dönüşecek uygulama içindeki eylemler arasında şunlar yer alır:

İletişim yönlendirmeleri
Bir içerik oluşturucuyu takip edin
Bir gönderi / video paylaşın
Bir video oluşturun
Bir hikaye / durum yayınlayın
Bir haber akışı gönderisi oluşturun
İpucu içerik oluşturucuları
Bir içerik oluşturucuyu takip edin
Arkadaş / kullanıcılarla sohbet edin
İçerik oluşturucu videosuyla tepki verin / düet yapın
İçerik oluşturucudan ürün satın alın
Bir haber akışı gönderisi oluşturun
Bir platformda canlı yayın

Soru 2: OMNI Projesi’nin kendisini rakiplerinin önüne geçiren 1-3 etkili özelliğini sayabilir misiniz? Platformunuzun en çok güvendiğiniz rekabet avantajı nedir?

İşte bu Harika Mega Uygulamanın Sahip Olacağı Ana Özelliklerden bazıları:
Dub & Duet: Şarkılara dudak senkronizasyonu yapın, videolardan ses alın ve meydan okumalar yaratın. Diğer kullanıcılarla düet yapın veya sonsuz bir şarkı bayt kitaplığına dublaj yapın.

Sohbet: Görüntüleri, videoları, kişileri ve konumları güvenli şifreleme ile paylaşma olanağına sahip olurken, mesaj atarak veya arayarak arkadaşlarınızla iletişim halinde olun.

Canlı Yayın: Yayıncılarla gerçek zamanlı sohbet ederken canlı yayınların keyfini çıkarın, favori yayıncılarınızı hediyelerle ödüllendirin veya takipçileriniz için canlı yayına başlayın.

Müzik Akışı: Tüm favori sanatçılarınızdan Müzik dinleyin. Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve seslerinizi akışta viral hale getirebileceğiniz Çalma Listeleri oluşturun.

Sosyal medya çoğu insan için yönetilemez hale geldi. Hepsinde aktif profilleri sürdürmek çok zordur, ancak gerçek şu ki çoğu kullanıcı belirli Özellikler için her birinin içindedir.

En sevdiğiniz sosyal medya uygulamalarının en iyi özelliklerini, birçok platformla uğraşmak zorunda kalmadan hepsini yapmanıza izin veren tek bir Mega Uygulamada birleştirerek tüm sorunları çözmeyi planlıyoruz.

Soru 3: Tüm özellikleri tek bir uygulamaya nasıl yerleştireceksiniz, kullanıcılar telefonlara yüklediğinde çok mu ağır olacak ve çok yer kaplayacak mi?

Tüm özellikleri koymuyoruz. En iyi özellikleri seçiyoruz ve bunların tümü, kullanıcılar için doğal bir şekilde akan sorunsuz ve optimize edilmiş bir Kullanıcı Arayüzüne entegre edilmiştir.

Ui / UX Demosu Burada: https://www.youtube.com/watch?v=UA8HSZAAGDU

Birinci sınıf bir deneyim sunmak için akıllı telefonunuzda biraz alana ihtiyacımız olduğundan uygulama kesinlikle biraz yer kaplayacaktır, ancak günümüzde ortalama bir akıllı telefonun 100 GB’tan fazla alana sahip olması durumunda OMNI gibi bir uygulamayı yüklemek bir sorun olmamalıdır. Facebook veya Instagram gibi diğer uygulamalardan daha az yer kaplamalıyız.

Soru 4: Omni coinlerinin birden fazla kullanımı var ve bunlardan biri Ticaret mağazalarından uygulama satın alma işlemi yapıyor, bu platformun entegre bir işlevi mi? Dünyanın dört bir yanındaki büyük mağazalara bağlanıp daha sonra nakliye talebinde bulunulabilir mi?

Bu işlev entegredir. Uygulamanın içinde satilacak en son koleksiyonlarını listelemek için Büyük Markalarla ortaklık kurmayı planlıyoruz.

Örneğin, L’oreal gibi bir Markanin en son Makyaj malzemelerni Listeleyebilir, ardından Etkileyici / Marka Eşleştirme motorumuzu kullanarak en son koleksiyonlarının Sponsorlu Videoları oluşturmak için makyaj influencerleri kiralayabilir. Kullanıcılar, markaya bu influencer kampanyasının ne kadar iyi performans gösterdiğine dair bol miktarda analitik veri vererek influencer gönderisinden mağazalarından satın alabilirler. Büyük Markaların Milyonlarını gereksiz Reklam maliyetlerinden kurtaracağız.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Kendinizi tanıtırken OMNI fikrinin 2018’de okuduğunuz bir hacker makalesinden ortaya çıktığını söylediniz. Bu olay OMNI projesi için size ne ilham verdi?

2017’de Hırslı bir ICO Yatırımcısıydım ve şöyle başlıklı bir makaleye rastladım.

Daniels Jeffries’in Yazdığı Kripto Para Biriminin En Akıl Veren Özelliğini Neden Herkes Kaçırdı?

https://hackernoon.com/why-everyone-missed-the-most-mind-blowing-feature-of-cryptocurrency-860c3f25f1fb

Bu, bir Crypto Coin’in kitlelere dağıtımını Oyunlaştırmanın bir yolu olarak Omni’nin arkasındaki İş Modelini oluşturmamız için bize ilham verdi.

Soru 2: Bazı dijital platformlar, kullanıcı verilerini sattıklarını veya kullandıklarını açıkça belirtmişlerdir. OMNI’nin bu konudaki ilkeleri nelerdir, kullanıcı verilerinin gizliliğini nasıl sağlayacaksınız?

Facebook, TikTok, Twitter ve diğerlerinin yaptığı aynı şeyi yapmayı planlıyoruz. Kullanıcıyı müdahaleci hissetmeden reklamlarımızla meşgul tutan bir reklam platformu sunduğumuzdan emin olmak için en iyi AI teknolojilerini kullanacağız.

İnsanlar ne kadar zorlarsa zorlasın, şirketler verilerinizden para kazanmayı asla bırakmayacak. Omni olarak, verileriniz sayesinde üretilen bu ekonomik değerin gerçek sahibi olduğunuza inanıyoruz ve bu değeri size Omni Coins şeklinde geri aktarmayı planlıyoruz.

Soru 3: Birçok DeFi projesi şu anda çok az likidite sağlıyor, sonuç olarak birçok proje borsada listelendiğinde zor durumda, likiditeyi nasıl topladığınızı açıklayabilir misiniz? Likidite havuzunda ne kadar süre ve kaç fon kilitli?

Boşlukta artan sayıda gölgeli proje nedeniyle Rugpull’ların bir endişe kaynağı olduğunun farkındayız. 2014’ten beri buradayım ve bu tür vicdansız taktikler kullanarak itibarımı veya şirketin itibarını zedelemeyi planlamıyorum. Aslında bir rugpull’un tersini yapacağımız bir şey varsa, şirketin kârının% 30’u kripto ile değiştirileceğinden ve üç ayda bir OMNI Coin satın almak için kullanılacağından geri alımlar yapacağız.

Her üç ayda bir satın alınan OMNI Paraları, Aktif kullanıcılarımıza dağıtılmak üzere Rewards Engine cüzdanına aktarılacaktır.

* Omni, Inc., Uygulama% 100 Canlı olduktan 1 yıl sonra üç ayda bir satın almaya başlayacaktır. Bu, şirkete birinci sınıf bir sosyal medya uygulamasının temellerini sağlamlaştıracak nakit akışı ve kar elde etmesi için yeterli zaman sağlamaktir

Soru 4: Bazı projelerin yarı yolda kalması talihsiz bir durumdur çünkü geliştiriciler uzun vadede istenen sermayeyi elde edemedikleri için konsepti terk ederler; Bu projeyi gelişimi için nasıl sürdürülebilir hale getirmeyi planlıyorsunuz?

Bu proje zaten geliştirme aşamasında ve çoğu zaten yapıldı.

Zaten eksiksiz bir mimari oluşturduk ve Alfa Öncesi Demomuz var: https://www.youtube.com/watch?v=Wb5V9eTVxuQ

Ocak ayında tamamlanan Substrat tabanlı Blockchain Teknolojisini burada görebilirsiniz.

Omni Blockchain Explorer Demosu: https://youtu.be/x3Q9yAtWUfM

Beta sürümümüz, Tohumculuk, Özel ve Genel Satış turlarımızdan sonra 3. çeyrekte.
Dolayısıyla, yolun yarısından fazlası zaten oradayız ve 6,5 Milyon ABD Dolarının uzun vadede sürdürülebilir olduğumuzu garanti etmek için fazlasıyla yeterli olmasını sağlamak için CFO’muzla derinlemesine çalıştık.

Bu konuyu bu videoda iyi bir şekilde ele alıyoruz: https://www.youtube.com/watch?v=_I7zsuEMGac

Soru 5: Birçok uygulamayı tek bir platformda birleştirmek ve bunları oluşturduğunuz token ile desteklemek gerçekten akıllıca. Platformda hangi alanda uygulamaların olacağını açıklar mısınız?

OMNI coins kullanımları şunları içerir:

SOHBETLE ARKADAŞLARA PARA GÖNDER: Sohbet kutusu arkadaşlarınıza OMNI paraları göndermek için bir platform olarak kullanılabilir.

FAVORİ İÇERİK OLUŞTURUCUNUZU İPUCU: Uygulama üzerinden içerik izleyin ve en sevdiğiniz içerik oluşturucuya bahşiş verin.

UYGULAMA İÇİ MAĞAZALARDAN DONANIM SATIN AL: Uygulama içi çevrimiçi marka mağazasından ayakkabı, kulaklık ve çok daha fazlasını satın almak için OMNI Paraları kullanın.

DİJİTAL HEDİYELER GÖNDER: En sevdiğiniz etkileyiciye bir çiçek gibi çıkartmalar göndermek veya hatta kötü bir canlı yayına yumurta atmak için OMNI Paraları kullanın.

ÖZEL ÖZELLİKLERİN KİLİDİNİ AÇ: Yüz filtreleri, emojiler ve şarkılar gibi özelliklerin kilidini açmak için OMNI Paraları kullanın.

Soru 6: Kripto ve blok zincirinde yaygın olan 3 temel sorun vardır: Güvenlik, Birlikte Çalışabilirlik ve Ölçeklenebilirlik. Projeniz bu sorunların üstesinden gelmeyi nasıl planlıyor?

Veri koruma, sesli veya görüntülü aramaların yanı sıra diğer kullanıcılara gönderilen sohbet mesajlarıyla ilgili olarak, konuşmalarınızı güvende tutmak için son teknoloji uçtan uca şifrelemeyi (açık kaynaklı Sinyal Protokolü tarafından desteklenmektedir) kullanın.

Platformdaki Videolar, Gönderiler ve diğer müşteri verileri gibi sosyal medya gönderileri, SHA-256 şifreleme Algoritması kullanılarak şifrelenir ve merkezi olmayan ortamlarda barındırılarak sistemin merkezi bir saldırı noktasına sahip olmasını engeller.

Blockchain Teknolojimiz, Polkadot ekosistemlerine bağlanmamızı sağlayan Substrate üzerine inşa edilmiştir. Brideger’ı kullanarak birlikte çalışabilirlik teknolojisi oradadır. Uygulamamızda bu bir zorluk olmamalı.

Uygulamayı, aynı anda milyarlarca kullanıcıya birinci sınıf bir deneyime hizmet verebilmemiz için en iyi teknoloji yığınını kullanarak oluşturuyoruz. İşte Arka Uç Mimarimizin 2 Resmi.

Kapanış.

OMNI ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

OMNI Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter 

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikZoidPay AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikCryptEx AMA Etkinliği Özeti
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz