Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 13 Şubat 2021 tarihinde saat 21.00 (GMT+3) Equilibria projesi CEO pozisyonundaki Harrison Hesslink ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 1 dakikalığına açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.5 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 5 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi Telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Harrison Hesslink kendinizi topluluğumuza tanıtabilir misiniz?

Elbette! Benim adım Harrison Hesslink. 20 yaşında bir yazılım geliştiricisiyim. 2017’nin başlarında kripto para birimine girdim ancak E-Spor’a olan ilgim nedeniyle kripto alanına başladım.

Equilibria’ya 2018’de başladım. Zincir Monero çatalıdır. Geçen yıl özel oracle tarafına odaklandık. Kasım ayından itibaren bir testnet yaptık. Bu gerçekten iyi gitti. Mart ayında ikincisini yapacağız. Amacımız, Ethereum ve zincirler arası Oracle’ı Nisan ayına kadar ana ağda başlatmaktır.

Ekip tam zamanlı iki geliştiriciden oluşuyor, ben ve Thomas. Ayrıca topluluğumuzu yönetmeye aktif olarak katkıda bulunan üç topluluk üyemiz var. Geçen hafta ilk pazarlama ekibi üyemizi bir araya getirdik.

Soru 2: Equilibria projesi nedir? Equilibria proje işlevi nedir?

Equilibria, merkezi olmayan oracle düğümleri tarafından yönetilen topluluk tarafından yönetilen ilk sınırsız oracle üzerinde çalışıyor. Kullanıcılar, XEQ’larını riske atabilir ve Oracle İsteklerini üstlenerek ödüllendirilebilir. Hedeflemeyi planladığımız kullanım örnekleri, fiyat beslemeleri, özel destekli eth tokenler (ETH için TOR gibi) ve zincirler arası yönetişimdir.

Soru 3: Token hakkında bilgi verir misiniz? Nasıl dağıtacaksınız ?

Dolayısıyla, Equilibria Ağındaki yerel para olan XEQ’ya sahibiz. XEQ almak için madencilik yapabilir veya stake etme ödülleri kazanabilirsiniz. Ocak ayında, Ethereum Ağı’nda bir token olarak XEQ olan wXEQ’yu başlattık.

Daha derin belirteçler bulmak için 2021 genel bakış makalemizi okuyabilirsiniz.
https://equilibriacc.medium.com/2021-equilibria-outlook-wrapped-equilibria-launch-79c2929b05d0

WXEQ’yu Uniswap aracılığıyla edinebilirsiniz:

https://info.uniswap.org/pair/0xc76ff45757091b2a718da1c48a604de6cbec7f71 veya kitle satışımız: https://eth.equilibria.network

Soru 4: Gizliliğe dayalı oracle ne demektir?

Monero fork olduğumuz için, veri kullanıcıları ve veri sağlayıcıları ağımızdaki verileri kullanırken, toplarken ve dağıtırken doğal gizlilik elde eder.

Soru 5: Sadece Uniswap’tan mi satın alabilirim? Satın almak için alternatif bir Dex, Cex var mı?

Doğru, Uniswap var
Metamask kullanarak ön satışımıza katılarak buradan satın alabilirsiniz

https://eth.equilibria.network

Bir CEX üzerinden satın almak istiyorsanız, Tradeogre veya Hotbit kullanabilirsiniz.

Soru 6: Hedeflerinizden ve başarılarınızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

Yol haritamız 2021 için yukarıdaki gibidir.

Geçmiş başarılarımızdan bazıları, zincirler arası takaslar, oracle test ağları ve XEQ yerel stake etmedir.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Equilibria şu anda hangi alana odaklanıyor? (DeFi, Dapps, ..) ve bunu desteklemek için hangi ürünleri / projeleri geliştiriyorsunuz?

Öncelikle DEFI’ye odaklanıyoruz. Yukarıda belirtildiği gibi, bazı kolay entegrasyonlar olacaktır. En büyük satış noktalarımızdan biri, oracle sektöründeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip olmaktır. Herkes bir fiyat akışı da oluşturabilir.

Şu anda 1 ETH projesi ve ortaklık için bir çapraz zincir projesinden bahsediyoruz. Ana ağda başlatıldıktan sonra daha fazla ortaklık kurmayı umuyoruz.

Soru 2: Equilibria’nın kripto dünyasındaki kullanım durumları ve amacı nelerdir? Diğer blok zincirinin çözemediği hangi ana sorunları çözmek istiyorsunuz?

Equilibria için daha geniş kullanım durumlarından bazıları, tahmin piyasalarını, fiyat akışlarını, zincirler arası yönetişimi ve zincirler arası takasları içerir. Oracle sektöründeki mahremiyet eksikliğini gidermek istiyoruz.

Soru 3: Equilibria ile madenciliğin avantajları nelerdir ve Oracle Node’unu herkes çalıştırabilir mi? Her Oracle Node, her Oracle Hizmetinin gerektirdiği görevleri yönetmekten ve kararları vermekten nasıl sorumlu olacak?

Madencilik , ağımızı daha da merkezilikten uzaklaştırır. Mevcut blok ödülümüz her 2 dakikada bir ~5 XEQ. ~79.000 XEQ hissesi ile herkes bir oracle düğümünü çalıştırabilir. Mevcut XEQ Yıllık Yatırım Getirimiz: %48. Her Oracle Düğümüne, oracle düğüm havuzundaki dizinlerine göre bir görev atanır. Ardından, bir oracle düğümleri kümesi merkezi olmayan bir yanıt oluşturur ve bu yanıt daha sonra XEQ blok zincirine, ETH blok zincirine veya gelecekte destekleyebileceğimiz diğer zincirlere yazılır.

Soru 4: Equilibria’nın probheti, Pythia diğer çözümlerden nasıl farklıdır ve blok zincirlerinin ağ protokollerini dağıtmasına yardımcı olmak için hangi çözümü sunar?

Pythia, XEQ Oracle Nodes tarafından yönetilen 2. seviye bir yan zincirdir. Bu, yüksek TPS ve gelişmiş görev verimi sağlar. Piyasadaki çoğu oracle’ın şu anda gidebilecekleri zincirlerle sınırlı bir erişimi vardır ve genellikle ekip üyeleri tarafından seçilen düğümleri yönetirler. Pythia zincirden bağımsız, güvensiz ve ademi merkeziyetçi olmamıza izin verecek.

Soru 5: Bir proje geliştirmek için her şeyden önce temel öncelik yeterli fona sahip olmaktır. Ekibiniz bu projeyi yürütmek için mali olarak yeterli mi ve bunun kalkınması için yeterli fonunuz var mı ? Bize projenizin karı nasıl yarattığını anlatır mısınız?

Evet, mevcut satışımızla (buradan katılabilirsiniz: https://eth.equilibria.network), projemiz üzerinde çalışmaya devam etmek için mali olarak kararlıyız. Ekibimizi geliştiriciler ve pazarlama üyeleri de dahil olmak üzere genişletmek istiyoruz. Ekip, uzun vadeli gelir için takas ücretlerinin ve oracle talep ücretlerinin% 10’unu alır. Bu, gelişmeye her zaman devam etmemize izin verecektir.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Projenizi oluştururken, topluluk geri bildirimlerini ve taleplerini dikkate alıyor musunuz?

Ekip her zaman topluluk geri bildirimlerini alır. Topluluğumuz nedeniyle projemiz bugün burada. Topluluk bir şey önerirse, onu uygulamaya bakacağız.

Soru 2: “Token yakma” jetonun değerini korumaya yardımcı olur, XEQ “jeton yakma” işlevi olacak mı?

Swap ve oracle ücretlerinin %50’si yanmıştır.

Soru 3: Oracle zaten aktif mi? Değilse, ne zaman başlatılacak?

Oracle şu anda aktif değil, ancak Mart sonu veya Nisan başında başlatmayı planlıyoruz.

Soru 4: 2021 yılı sonuna kadar ulaşmak istediğiniz hedefleriniz nelerdir ve bunu nasıl başaracaksınız?

2021 için ana hedefimiz, Ethereum oracle’ımızı kullanan projeler ve çapraz zincir oracle’ımızı işlevsel hale getirmektir.

Soru 5: Tokenlerinizin yatırımcıları olarak projenin yönetimine katılma hakkına sahip miyiz? Equilibria hakkında ne tür kararlar üzerinde oy kullanabilirler?

Bu yıl wXEQ ve XEQ’ya bir miktar yönetim kullanılabilirliği eklemeyi planlıyoruz. Bu, tüm sahiplerin Equilibria önerilerini oylamasına izin verecektir.

Kapanış.

Equilibria ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

Equilibria Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter 

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikBorsalar ve Kripto Para Transferi
Sonraki İçerikBinance Komisyonları Nasıl Düşürülür? %45 Daha Az Komisyon Öde!
admin
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz