Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 11 Nisan 2020 tarihinde saat 14.00 (GMT+3) HackenAI projesi CEO pozisyonundaki Dyma Budorin ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 20 saniyeliğine açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

200$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.10 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 10 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Dyma Budorin kendinizi ve Hacken Group’u topluluğumuza tanıtabilir misiniz?

Adım Dyma Budorin, Hacken Group CEO’su ve kurucu ortağıyım.

Hacken Group birkaç siber güvenlik projesinden oluşur:
1. Hacken.io – Blockchain ve kripto borsa güvenliği üzerine yoğunlaşan B2B siber güvenlik danışmanlık şirketi.

2. Hackenproof.com – Üzerinde çalışan 3000 beyaz şapka hackerın bulunduğu işletmeler için crowdsource güvenlik SaaS platformu.

3. CER.live ilk kripto borsa sıralaması ve analitik hizmet. Ana görevimiz hileli ve dolandırıcılık borsalarını ortaya çıkarmaktır.

Ve tabii ki ana ürünümüz – Hacken.ai

İnternette güvenli olmak için gerekli tüm araçları eğiten ve sağlayan bireysel siber güvenlik uygulaması.

Son 2,5 yıldır, Vechain, Binance, Cooltbix gibi 250’den fazla müşteriye güvenlik konusunda yardımcı olduk.

Kişisel deneyimim – 8 yıl Deloitte, 2 yıl Ukrayna askeri konsorsiyumunda, Havelsan’dan harika insanlarla tanıştım. Ve sonra 2017’de Hacken’i başlatmak için ekiple ayrıldım.

Soru 2: Bize Hai token hakkında bilgi verebilir misiniz? Hai tokeni nasıl dağıtacaksınız?

Şu anda token takas sürecinin oldukça zorlu süreçlerinden geçiyoruz. HKN jetonu 2017’de yeniden yaratıldı ve 1,5 yıl boyunca oldukça başarılıydı ve ICO yatırımcılarına %800’e varan kar elde etti. 2019’un başında, jetonumuza bir sonraki adımı atmak için tokenomimizi düzeltmemiz ve token sahiplerine yeni ürün ve teşvikler sunmamız gerektiğini anladık. Biz bir Hacken.ai uygulaması çalışmaya ve HAI belirteci tasarlamaya başladığımız zaman. HAI token, ilk etapta, Vechain blok zincirinde basılan bir yardımcı tokendir. Ve asıl amacı, kullanıcı edinme kampanyaları için HackenAI siber güvenlik uygulama hizmetlerine ve pazarlama aracına abone olmaktır. Bugün HAI hayatına yeni başladı ve ticaretinin ilk günü 27 Nisan’da Oceanex.pro borsasında olacak.

Soru 3: Projenizi dünyaya tanıtmak için ne tür çalışmalar yaptınız ?

Kripto dünyasında güvenlik çalışmalarımızla oldukça ünlüyüz. En iyi blok zincirleri ve kripto değişimleri ile çalıştık ve sürekli olarak güvenlik çalışmaları için yeni talepler alıyoruz.

Kripto borsaları analitik servis aracı oluşturduk. CER.live

Hacken.ai pazarlama kampanyasına gelince, biz sadece başlangıçtayız. Planımız çeşitli borsalarda HAI tokenini listelemek ve sürekli olarak daha fazla exchange kullanıcısını güvenli hale getirmektir. Son birkaç yıldır oluşturduğumuz ağ ve itibar, tokeni istediğimiz yerde sorunsuz bir şekilde listelememize izin veriyor.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Size güvenmek için bize ne vaat ediyorsunuz? HAI’yi uzun vade tutmanın yatırımcılara faydaları nelerdir ?

Bir kişinin güvenmesini istiyorsanız – söz vermeyin, harekete geçin. Hacken kanıtlanmış bir sicile sahip bir kripto endüstrisi emektarıdır. Bizim hacken.ai için tüm itibar, marka, sıkı çalışmamız var ve tabi HAI token için. Bugün beta testi için mevcut olan ve 4 gün içinde uygulama mağazalarında bulunan bir ürün oluşturduk Herkes bunu inceleyebilir. bu ürünün pazarda popüler olup olamayacağını belirler ve değerlendirir. Hacken.ai bizim ürünümüz ve bugün bununla gurur duyuyoruz. Ve her gün daha da iyi olacak. Bu bizim amacımız.

Soru 2: Web sitesine göre, Authenticator, Depolama, VPN, Antivirüs ve daha pek çok araç geliştiriyorsunuz, ancak bu ürünlerde ve Hacken AI Projesi’nde blockchain teknolojisinin ana rolü ve önemi ne olacak?

Belki çok popüler bir şey söylemeyeceğim, ama 2020 ürünlerinde blockchain’in önemini abartmazdım. Bugünün dünyasında harika kullanıcı deneyimi ve hoş görünümlü kullanıcı arayüzüne sahip olmak çok daha önemlidir, daha sonra blockchain özelliğinin varlığı tabi. Hacken.ai‘de asıl odak noktamız güvenlik ve problem çözme. Bu bizim ilk önceliğimiz. Kişisel düşüncem, blockchain teknolojisinden gelen en önemli yeniliğin BTC ve altcoinlerin olmasıdır. Bugün kripto kışından sonra birçoğumuz tüm altcoin dumpları nedeniyle hayal kırıklığına uğradık. Ancak bu, proje başarısını yerel token aracılığıyla kullanıcılarına dağıtmaya izin veren büyük bir sürdürülebilir tokenomi olmadığı anlamına gelmez. Buna gerçekten inanıyoruz ve bu bizim en büyük hedefimiz.

Soru 3: Şimdi IEO bittiğine göre, OceanEx’e yapılan saldırı dışında IEO’nun başarısını başka ne etkileyebilirdi? HackenAi kullanıcı tarafını nasıl geliştirebilir ve yeni yatırımcıları nasıl çekmeyi planlıyorsunuz ?

Daha iyi yapabileceğimiz birkaç şey var:

1. Satış öncesi yatırımcılar ve HKN sahipleri takas üzerinde daha iyi iletişim. Birçok yatırımcının ticaretin ilk günlerinde meydana gelebilecek potansiyel çöplükten korktuğunu düşünüyoruz. Satış öncesi yatırımcılarımızın kim olduğu ve var olan kilitlenme süreleri hakkında daha iyi iletişim kurmalıyız. Bunun altı çizilmelidir.

2. Dolaşım arzı ve bunun nasıl düzenlendiği konusunda daha fazla şeffaflık yapabilirdik. Bence bu kritik bir soru ve şu anda üzerinde çalıştığımız şey bu. Birkaç gün içinde kullanıcı ve stakers baz numarası ile dolaşım arzımızı beğenecek bir formül sunacağız.

3. Talep üzerine bizim hatamız. Hazırlanan tüm pazarlama bombalarını serbest bırakmadık, çünkü onları listelemenin ilk günü için saklıyorduk. Satışın daha aktif olacağını ve bu yüzden yeterince zorlamadığını tahmin ediyorduk. Telgraf grubumuzda ve diğer sosyal ağlarımızda muazzam bir artış yaşadık ve her yerden gelen trafik nedeniyle bu varsayımı doğru yapmak çok zor oldu.

Değişim, covid, vb. Gibi etkimiz altında olmayan faktörlerden bahsetmiyorum. Her zaman sadece kendimize güveniyoruz. Evet, satış daha iyi olabilirdi, ancak finansal olarak bizim için çok önemli değil. Ve HAI IEO yatırımcılarına gelince, bu gerçekten çok iyi bir şey. Özellikle katılmasına izin verilmeyen ülkelerden ertelenmiş talep olduğunu biliyoruz

Soru 4: HKN ve HackenAI arasındaki ilişki nedir? HKN ve HAI arasında bir swap süreci olduğunu görüyorum. Süreç nasıl işleyecek? HKN hold ettiğim zaman herhangi bir bonus kazancı var mı?

HKN yalnızca HackenAI uygulamasında değiştirilebilecek. Kullanıcılar birkaç eğitim kursu yapmak zorunda kalacaklar. Ve HAI jetonlarını almak için hangi takas oranını uygulamak istediklerini seçerler.

birkaç seçenek olacak:
– Anında değişim için 1:20
– 3 aylık kilitleme için 1:25
– 6 aylık kilitleme için 1:30
– 1 yıllık kilitleme için 1:40

HAI yardımcı programı ve takas tarihine yakın fırsat fırsatları hakkında birkaç makale yayınlayacağız. Böylece herkes swap ne oranda olacağı konusunda karar vereceği zamana sahip olacaktır

Soru 5: Tokenin başlangıç fiyatı 0,01 USD, HKN sahiplerinin HAI’ye takas etmeleri için şartlar nelerdir? İlk tokenler neler olacak? Borsada alım satım başladıktan sonra dump olmasını engelleyecek stratejileriniz nelerdir?

Tek pair (çift) olacak HAI/BTC ve 27’sinde alım, satım başlayacak. yalnızca IEO katılımcıları ve diğer birkaç minot yatırımcının 0. günden itibaren ticaret yapmasına izin verilecek. Arz oldukça küçük olacak. Çok hassas bir konu olduğu için OceanEx’te işlem yapmanın ilk 2 haftasına yorum yapmak istemiyorum. Herkes kendi kararını verecek. Ancak OceanEx’te depozitolara izin verileceği zaman kesinlikle fiyat koruma önlemleri alacaktır. Mevcut HKN sahipleri çok uzun süredir bizimle, onlar projemizi çok iyi biliyorlar ve ne bekleyeceklerini biliyorlar ve iyi gidiyoruz.

Soru 6: DeFi şu anda blockchain alanındaki en sıcak konulardan biri. DeFi ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşır mısınız? DeFi’nin mevcut finansal sistemi bozacağını düşünüyor musunuz? DeFi sektörüne HackenAI yaklaşımı nedir?

Yine belki popüler olmayan bir şey söyleyeceğim. Bence DeFi projeleri merkezi olanlardan daha verimli olamaz. Finans ile uğraşırken (Özellikle borç endüstrisi.) tüm dahili ve risk yönetimi kontrollerini doğru şekilde ayarlamanız gerekir. Doğru konuşmak gerekirse sürdürülebilir bir iş modeli olan henüz bir DeFi projesi görmedim. Evet bazı hype olanlar olabilir tabi, katılımcılara hızlı gelirler sağlayabilecek ama bu uzun sürmeyecek. HackenAI ile tamamen farklı bir şey inşa ediyoruz. Projeyi merkezi olarak güvenlik ve kaliteye odaklanarak inşa ediyoruz. Ve bu dürtünün gerçek sorunları çözdüğünden ve herkes için gerekli olduğundan emin oluruz. Sadık erken benimseyenler ve stakers topluluğumuzu bir satış kanalı olarak kullanıyoruz. Hacken.ai uygulamasını bir arkadaşınıza atmak çok daha kolay ve eğlenceli, kripto borsalarına yönlendirme bağlantısı ile. Bu nedenle aktif topluluk üyelerimizin proaktif olarak Hacken.ai‘den istikrarlı gelir elde edebileceğinden eminiz. Sevk programı ile ilgili tüm detaylar, işlemin ilk gününden önce yayınlanacak.

Soru 7: Alanınızdaki başlıca rakipleriniz hangileridir ve bunlara karşı rekabet durumu içindeyken, avantajınız veya avantajlarınız nelerdir?

B2B siber güvenlik kripto alanında ana rakiplerimiz Certik, Trail of Bits, Zeppelin, Slow mist. Aynı statü de yaklaşık 8 şirket var, 1 yıl önce yaklaşık 20 şirket vardı ve çoktan hepsi battı. Brave tarayıcısı gibi kriptoda doğuyoruz ama geleneksel yazılım şirketleriyle rekabet ediyoruz.

Soru 8: HackenAI ekibinin pazarlama geliştirme ve son etkinlik planı gibi gelecek planlarından bazılarını bizimle paylaşabilir misiniz?

işimizin üç ana vektörü vardır: B2C ürün geliştirme, pazarlama kampanyaları ve HAI listesi, B2B geliştirme. Hacken.ai için önemli kilometre taşlarına (milestone) ihtiyacımız var:

31/07/2020 tarihinde birkaç önemli yeni özellik ile masaüstü sürümünü yayınlıyoruz ve ücretli aboneliğe başlıyoruz.

31/10/2020 tarihinde web sitemizin tüm özelliklerinde belirtilen tam sürümü tanıtmayı planlıyoruz.

Önümüzdeki aylarda ana pazarlama kampanyaları borsalardaki HAI listesi ve DarkNet izleme aracı etrafında olacak. İlkbahar ve yaz aylarında bir dizi giriş planladık. Bu bizim kullanıcıları nasıl edineceğimiz stratejisidir. HAI’yi her listelediğimizde, uygulamamızı indirmeleri ve özelliklerimizi denemeleri için kullanıcı değişimi yapmak üzere hedefli bir kampanya yapacağız. DarkNet izleme, kullanıcının hesabı ihlal edilirse güncel olmasını sağlayan benzersiz bir özelliktir. Örneğin Zoom uygulaması birkaç gün önce hacklendi. Bu yarım milyon kullanıcı hesabını ekledik ve şimdi hesabınızın şifresinin sızdırılıp sızdırılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Uygulmayı şimdi indirebilirsiniz AppStore / Playstore

ve B2B işi için. Muhtemelen bildiğiniz gibi CoinMarketCap, Etherscan, Bitfury ve diğer saygın şirketlerle ortaklığımız var. Kripto para borsaları üzerindeki denetimleri üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Buradan inceleme yapabilirsiniz. Çok yakında büyük bir müşteri duyurulacak ve çok büyük bir değişim olacak.

Soru 9: Hacken AI projesi gerçekten çok başarılı görünüyor! bize hangi siber güvenlik bilgi ve araçları sağlıyor! Dolaşımdaki HAI tokenların ana rolü nedir? Neden HAI Jetonu almalıyım veya yatırım yapmalıyım?

HAI doğrudan kullanıcı tabanı ile ilgilidir. Tıpkı 1 milyon kullanıcısı olan Brave tarayıcısında olduğu gibi. Kullanıcıların ve ücretli abonelerin artmasıyla HAI’ye olan talep artmaktadır. Hacken.ai‘nin kullanıcı tarafını büyütme potansiyeli olduğunu düşünüyorsanız, yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bugün projemizin sadece başlangıç tarafındayız.

Soru 10: #HackenAI neden Vetchain’i bu projede ortak olarak tercih ediyor, neden Ethereum veya Eos vb diğer projeler değil? #HackenAI’yi daha gelişmiş yapan faktörler nelerdir ? Vizyon ve misyonlarınızdan bahseder misiniz ?

Misyonumuz, mümkün olduğunca çok kullanıcıyı dijital dünyada varlıklarını kaybetmekten korumaktır. Siber suç oranları çok hızlı artıyor. Özellikle COVID nedeniyle çok fazla insan iş kaybedecek ve bu sefer kripto kullanıcıları ilk etaptalar. Şimdiye kadar amatör ve shit(çöp) kripto borsasına kaydolduysanız % 99 Giriş bilgileriniz ve şifreniz hakkında bir bilgim var ve binlerce siyah şapka korsanın da var. Er ya da geç seni hacklemeye çalışırlar, bundan şüpheniz olmasın. Hacken.ai bu şekilde çok önemlidir ve bugün çözdüğümüz sorunun ta kendisi de budur.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Bana söyler misiniz HackenAi’nin hizmet sunmadan önce hacking ve phishing girişimlerine karşı herhangi bir Borsa veya platform hakkında gözden geçirmesi gereken ana faktörler nelerdir?

Burayı okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Soru 2: IEO OceanEx’te beklentilerinizi karşıladı mı? Şuanda bir sonraki adım nedir?

Evet, bir taraftan biraz hayal kırıklığı yaratıyoruz. Ancak bu HAI hayatı için sadece ilk adımdı. IEO’dan para toplamak bizim ana HackenAI uygulama geliştirme kaynağımız değildir ve elbette bu adım en önemli kriterimiz değil. Alım satımın açılacağı ilk gün ve MVP sürümü, bu bizi heyecanlandıran bir şey. Daha küçük bir yükseltmeye sahip olmak, ilk tedarik ile çalışmanın daha eğlenceli olacağı anlamına gelir. satış duvarına daha az baskı olacak ve alım satım başladığında daha fazla kişi satın almak isteyecek. Bir kez daha altını çizmek istiyorum, böyle düşük IEO’lu projenin nasıl gittiğini görmek çok daha eğlenceli olacak.

İlk liglerden birinci lige kadar giden bir futbol kulübü gibi, Hacken.ai cer.live hackenproof.com ve hacken.io gibi büyük hırslı oyuncularınız varsa, bu yolculuğu takip etmek ilginç.

Soru 3: 1) HackenAI neden DashLane gibi kullanıcılardan farklı olarak kullanıcıları ücretlendirmiyor? O zaman nasıl kar elde edersiniz? 2) Uygulamadaki 30 başarıyı tamamlamanın faydaları nelerdir?

1. Henüz MVP’yi henüz yayınlamadık. Masaüstü sürümü yayınlandığında 31/07/2020 tarihinden itibaren şarj etmeye başlayacağız.

2. Her başarı rastgele bir NFT şapka elde etmenizi sağlar. Tüm 15 şapkaların toplanması, bir kerelik yükseltmenin yapılmasına izin verecektir. Ayrıca bu NFT’ler için 4 ayrıcalıklı seviyesi vardır. Hacken.ai NFT pazarının organik olarak ortaya çıkmasını bekledik. Zaten kilidini açmış olanlara kaç tane NFT dağıtılacağını biliyoruz. 

Soru 4: Sitemizin editörü 4. Soruyu eklememe kararı aldı. Lütfen bizi anlayışla karşılayın.

Soru 5: 5. Soru katılımcı tarafından seçilmedi.

Soru 6: HackenAI IEO %30’dan daha az verim verdi. Bu durumu iyileştirmek için, özellikle yatırımcılar için ne yapacaksınız?

Aslında yatırımcılar için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu düşük artış bizi fon açısından hiç etkilememektedir. HAI açısından – gelişiminin odası büyüyor ve bu harika bir haber. Hiç şüphe yok ki Hacken binlerce insanın radarı altında. Çok sayıda kişisel destek mesajı alıyorum. O zaman her zaman rahat hissediyoruz ve kripto tarihinde en şaşırtıcı olanı geri getirmek için daha çok çalışacağız. Bizi takip et

Soru 7: Bence uygulamanız beta sürümündedir. Basit ve kullanışlı hale getirmek için gelecekteki iyileştirme güncellemeleri olacak mı?

Uygulamamız zaten mevcuttur, bir yorum bırakabilirseniz harika olacak.

Soru 8: OceanEx’te IEO’dan sonra HackenAI daha sadık yatırımcıları çekmek ve HAI jetonunun değerini artırmak için ne yapacak?

Dolaşım arzı ve token takas konusunda sahip olduğumuz tüm belirsizlikler ile IEO katılımcılarının gerçekten uzun vadeli sahipleri olduğuna inanıyorum. Projeye ve bize inanıyorlar ve uzun vadeli hold yaparak bahse girdiler. Hızlı kar peşinde olan yatırımcıların, özellikle Justin Sun IEO varken bizi seçeceklerini sanmıyorum. Bu yüzden IEO katılımcılarımıza çok minnettarız ve ödeyeceğinden eminiz.

Soru 9: EOY’yi hedefleyen 100 bin kullanıcıdan kaç tanesi abonelik tabanlı hesaplar olacak? HAI öngörülen gelir hedeflerini karşılamıyorsa, yol haritasını tamamlama, alternatif fon arama ve / veya işten çıkmayı bırakma planı nedir ?

Ne olursa olsun yol haritamız tamamlanacak. Ürün zaten satılabilir – eğitim modülü, şifre yöneticisi ve DarkNet izleme özelliği zaten çok değerli. %10 staker ödülü bekliyoruz. Son zamanlarda dünyanın dört bir yanındaki çeşitli VC fonlarından yaklaşıyorum. Onlar için kanıtlanmış sicili ve zaten geliştirilmiş MVP ile çok ilginç bir projeyiz. Hacken’in uzun bir başarılı geleceği var.

Soru 10: OceanEx, HackenAI’ın IEO sürecinde bir DDOS saldırısından muzdaripti, bu HackenAI IEO sonucunu ne etkiler ve IEO’dan sonra yatırımcı göndermek istediğiniz mesajlar nelerdir?

Doğru konuşmak gerekirse bizi etkilediğini sanmıyorum, çünkü ana satış genellikle ilk saat olur. Elbette dünyanın batı kesiminden korkan yatırımcılar vardı. Ancak DDOS olağan bir şeydir. Bunun gibi onlarca adam var – IEO’yu aramak, sert ve zorlu paraları vurmak. Sürpriz değil.

Kapanış.

HackenAI ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

HackenAI Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter 

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikARCS AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikNULS AMA Etkinliği Özeti
admin
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz