Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 22 Aralık 2020 tarihinde saat 19.00 (GMT+3) Ferrum projesi Co-Founder pozisyonundaki Ian Friend ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 20 saniyeliğine açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Ian Friend kendinizi topluluğumuza tanıtabilir misiniz?

Evet tabi ki. Benim adım Ian Friend ve Ferrum Network’ün kurucu ortağı ve COO’suyum. Yaklaşık 2,5 yıl önce Ferrum’u kurmadan önce, New York’ta bir blockchain avukatıydım.

Soru 2: Kısaca Ferrum Network projesinin ne olduğunu ve Ferrum’un ana işlevinin ne olduğunu açıklar mısınız?

Ferrum Network, kitlesel benimsemenin önündeki engelleri kaldırmak ve kriptoyu herkes için kolay ve değerli hale getirmek için tasarlanmış kullanıcı dostu ürünlerden oluşan bir DeFi ekosistemi inşa ediyor. 4 çalışan ürünümüz, 20.000’den fazla aktif kullanıcımız, 45+ hisseli müşterimiz, stake protokolümüzde yaklaşık 20 milyon $ ‘lık TVL, başarılı bir kuluçka makinesi, FRM belirteci için 7 yardımcı program, FRMx adı verilen bir türev yönetişim jetonu, cömert bir stake programı, sahipler var ödül programı ve FRM sahipleri için ön satışlara özel erişim. Son iki yıldır çok meşguldük!

– $ 20 + milyon TVL ile 45+ Staking teknolojisi müşterisi
– 4 Çalışan ürün
– FRM jetonunun aktif geri alımı
– Yüksek APY stake etme
– FRM sahiplerine satış öncesi erişime sahip DeFi inkübatörü

Ayrıca canlı ve tutkulu bir Türk grubumuz var! Bu AMA’yı yapmak istememin bir nedeni bu. Destekleri için onlara bir karşılık vermek

https://t.me/Ferrumnetworktu

Soru 3: Bize Unifyre cüzdanı hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Evet, elbette UniFyre, kriptoyu tüm kullanıcılar için basit hale getirmek için tasarlanmış mobil, gözetimsiz cüzdanımızdır. Link Drops adlı kripto göndermek için tamamen benzersiz bir teknoloji geliştirdik. Bir bağlantı kullanarak istediğiniz yere kripto göndermenize olanak tanır. Cüzdan adresine gerek yok. İşte bir örnek.

https://u.linkdrop.us/Tku6Sk3hJebcInUsD_eAjuplj3t7

Linkten örneği kontrol edebilirsiniz

Link Drops ile Telegram, Twitter, Facebook hatta e-posta gibi herhangi bir ortam üzerinden kripto gönderebilirsiniz! Yeni kullanıcılar ve ayrıca yanlış adrese kripto göndermekten korkan deneyimli kullanıcılar için mükemmeldir. Bu sorunları tamamen çözdük. Başka kimsenin sahip olmadığı gerçekten inanılmaz bir teknoloji.

Soru 4: Yani bize Ferrum mu gönderiyorsunuz? Bu kadar basit mi?

Evet, FRM ve UniFyre Cüzdan’da listelenen diğer tüm kriptolar. Sonra BTC ekleyeceğiz! LinK kullanan herkese BTC gönderebileceksiniz! Bunun için planlanmış büyük bir pazarlama kampanyamız var.

Soru 5: DeFi inkubator nedir ve faydaları nelerdir?

Evet, kuluçka merkezimizin adı The Foundry (https://thefoundry.one/), Ferrum ve Duck DAO arasındaki bir ortaklıktır ve yeni sıcak projelerde Ferrum destekçilerine özel satış öncesi erişim sağlıyoruz.

UniFyre Cüzdanında en az 25.000 FRM tutan herkes, Bondly ve Poolz adlı en yeni inkübasyonumuz gibi projelerdeki ön satışlara erişebilir.

Soru 6: Başarılarınızdan bahsetmek ister misiniz? Ferrum Ağı ile neler başardınız? (Ferrum projesi dışında)

UniFyre ve kuluçka makinesinin yanı sıra, 45’ten fazla müşteriyi kaydeden ve 150.000 $ ‘dan fazla FRM geri alımıyla sonuçlanan bir hizmet işletmesi olarak başarılı bir hisseye sahibiz. Müşterilerimiz arasında stake etme protokolümüzde şu anda 20 milyon $ ‘ın üzerinde toplam değer var. Daha fazla bilgi için: ferrum.network/staking-statistics.

Soru 7: Bir çok ürününüz var. Çok meşgulsünüz. Siz ve diğer arkadaşlarınız da gruplar halinde aktifsiniz. Hepsine nasıl ayak uyduruyorsunuz? Onları kontrol etmeyi nasıl başarıyorsunuz ?

Tutkulu bir topluluğumuz var ve kripto alanında Ferrum’a desteklerini göstermelerini seviyoruz. Ekibimiz yaptığımız işi seviyor ve her gün Ferrum üzerinde çalışıyoruz. Ferrum yaşar, yemek yer ve uyuruz.

Ayrıca yatırımcılarımıza ve topluluğumuza derinden önem veriyoruz ve onlar için doğru davranıyoruz. Bu yüzden çok çalışıyoruz ve büyük bir ünlüyü (BitBoy) getirdik. Kriptoda zirveye ulaşmak için ünlü olmanız gerekiyor ve biz bunun üzerinde her gün çalışıyoruz.

Soru 8: Küresel büyüme için başka hangi planlarınız var mı ?

Büyük bir etkileyici ve pazarlama kampanyasının yanı sıra, küresel bir borsada listelenmeye de bakıyoruz. Bunun Ferrum için eksik parçalardan biri olduğuna inanıyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Yol haritanıza baktığımda 2021’in ilk çeyreğinde bir Mainnet planınız olduğunu gördüm. Bu konuda bize detaylı bilgi verebilir misiniz? Kullanıcılar ve projeniz için ne gibi faydalar sağlayacak?

Evet, bu yüzden ana ağ 2021’de açılacak. Ferrum mainnet çok değerli ve ilgi çekicidir çünkü kullanıcıların neredeyse sıfır ücret karşılığında milisaniyeler içinde herhangi bir kripto (BTC, ETH, XRP, vb.) Göndermesine olanak tanıyan bir çapraz zincir protokolüdür. Ferrum Ağı’nda bir işlemi yürütmek için gaz olarak FRM’ye mal olur ve bu gerçekleştiğinde küçük bir miktar yakılır

BTC ücretleri. Ferrum Ağındaki işlemler FRM’de yaklaşık 1 sente mal olacak.

Soru 2: Ferrum’un iki tür cüzdanı vardır. Bunlar Unifyre cüzdanı ve SubZero Cüzdanıdır! Öyleyse, bu cüzdanlar ve özellikleri arasındaki fark nedir?

UniFyre, mobil gözetim dışı “sıcak” cüzdanımızdır, yani günlük kullanım için tasarlanmıştır. Sub Zero, Ledger veya Trezor gibi soğuk depolama cüzdanımızdır, ancak başparmakla çalışan tipte bir cihaz yerine, aslında çevrimdışı bir Android telefonda çalışır. Böylece eski telefonunuzu daha erişilebilir, kullanımı daha kolay ve bir Ledger’dan çok daha ucuz olan ultra güvenli bir soğuk depolama cihazına dönüştürebilirsiniz.

Buradan izleyebilirsiniz.

Soru 3: #FRM ve #FRMX arasındaki farkı açıklayabilir misiniz? Alanları farklı mıdır ?

Evet FRM, 7 farklı yardımcı programa (ferrum.network/utilities) sahip ana yardımcı program simgemizdir. FRMx, çok kıt ve değerli olacak şekilde tasarlanmış yönetişim simgemizdir. Ancak, UniFyre Cüzdanınızda FRM ve FRMx tutarsanız,% 30 APY gibi yüksek aylık ödüllere hak kazanırsınız.

Ferrum.network/rewards

Ayrıca 4 farklı stake etme yöntemimiz var! Yani Ferrum ile pek çok şekilde ödül kazanabilirsiniz. Ferrum.network/staking-statistics

Soru 4: Ferrum ağı Finansal hizmetler üzerinde çalıştığı için! Peki, Ferrum Network tarafından hangi tür Blockchain tabanlı finansal hizmetler sağlanmaktadır? Ferrum çözümlerinin kullanıcılara gerçek faydaları nelerdir?

Her biri farklı hizmet ve kullanım durumlarına sahip 4 veya 5 ürünümüz var. Örneğin Afrika’da First Kudi adında bir takas işimiz var. UniFyre Cüzdanımız var, DeFi Staking’imiz var, bir kuluçka makinemiz var. Ferrum ekosisteminde çok şey var ve daha fazlası gelecek!

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Ferrum projesinin bize ne getireceğini söyleyebilir misiniz, umarım diğer projeler gibi hayal kırıklığına uğratmaz.

Topluluğumuza gidin ve kimsenin bizde hayal kırıklığına uğrayıp uğramadığını sorun. İnsanlara değer katmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Soru 2: Web sitenizde belirtildiği gibi, FRM ve FRMx’i UniFyre Wallet’ta bulundurmanız aylık ödülleri artırır. Her iki jetonu bir arada tuttuğunuzda, jetonları kilitlemenize gerek kalmadan% 30’a kadar Yıllık Yüzde Verim (APY) elde edebilirsiniz. Peki bu senaryo ile kilitli değilse nasıl APY kazanabiliriz? APY sadece tutularak nasıl hesaplanır? Ferrum Network’te tutma veya stake etme konusunda daha karlı olan nedir? Ağınızda uygulama açısından stake etme ve tutma arasındaki fark nedir?

Sahiplerin ödülleri ile kilitli değilsiniz. Elinizde tutarsanız, varlıklarınıza göre kazanacaksınız (minimum 50.000 FRM ve 1 FRMx). Ferrum.network/rewards

Soru 3: MOEDA projesini tek kelimeyle özetlerseniz, bu ne olur? MDA’nın değerini yaratan temel özellikler nelerdir? Onlardan bazı önemli anları paylaşabilir misin?

Ekosistem: Girişimcilerin platformumuz aracılığıyla fon alması, kâr elde etmesi, ürün satması, ödeme alması ve satıcılara ödeme yapması için eksiksiz bir ekosistem inşa ediyoruz. Gelecekte bunun için çalışmaya devam edeceğiz ve özellikle kadın girişimciler olmak üzere girişimcilere yönelik hizmetlerimizi genişleteceğiz

Soru 4: Senin kadar dürüst ve sevecen bir kurucu görmedim. Detaylarınız ve sorularımıza hızlı yanıtınız her zaman takdir edilmektedir. Kazanç Rehberi Topluluk Üyeleri olarak  $ FERRUM’un başarısına nasıl katkıda bulunabiliriz?

Teşekkür ederim! Topluluğumuza katılabilir ve Ferrum’u arkadaşlarınıza tanıtmaya başlayabilirsiniz! Ferrum’un 2021 için bir ton planı var, bu yüzden gemiye binmek için iyi bir zaman.

Soru 5-6: Katılımcı erken ayrıldığı için seçilip cevaplanmadı.

Kapanış.

Ferrum ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

Ferrum Sosyal Medya Linkleri.

Web Twitter  Telegram  Coinmarketcap

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web Telegram  Twitter

Önceki İçerikMoeda AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikAMEPAY AMA Etkinliği Özeti
admin
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz