Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 31 Mart 2020 tarihinde saat 15.00 (GMT+3) ARCS projesi COO pozisyonundaki Kunihiro Katsuragi ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 20 saniyeliğine açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

200$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Kunihiro Katsuragi kendinizi topluluğumuza tanıtabilir misiniz?

Beni kabul ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim! Bu projenin kurucularından biriyim.
ARCS projesine 2017’nin başlarında başladık ve o zamandan beri elbette bazı inişler vardı ama gelmeyi başardık! Bugün Kazanç Rehberi Topluluğunun sorularını cevaplamak için sabırsızlanıyorum!

Soru 2: Alre nedir? Ve Alre’nin ana işlevi nedir?

Proje, blockchain teknolojisinin daha iyi bir dünyaya katkıda bulunabileceğine inanan bir grup girişimci, teknoloji uzmanı ve hayırsever tarafından Tokyo, Japonya 2017’de başlatıldı. Bir veri bankası ağı ile birlikte veri ve kimliğin bireysel sahipliği, birden fazla iş senaryosunu mümkün kılacak ve dünyadaki en zorlu sorunların bazılarını çözecektir; kişisel veri alışverişi, veri para kazanma, finansal içerme, borç verme / finansman, puanlama ve itibar ve gizliliktir.

Soru 3: ARCS projesinin ne olduğunu kısaca anlatabilir misiniz?

Proje, dünyadaki bireylere refah getirme vizyonunda kök salıyor. Refah aslında hem fiziksel, hem zihinsel hem de sosyal olarak daha iyi bir yaşamdır. Bireyleri, kendi verilerinin ve kimliklerinin mülkiyeti ile güçlendirmeyi amaçlar, böylece sahip oldukları değeri ücretsiz olarak vermek yerine toplayabilirler. Bu, geleneksel olarak kendi şartlarına göre veri toplayan büyük şirketlere ve merkezi otoritelere karşı bir savaş ilanı değil, haklı veri sahipleri ile elde etmek isteyenler arasında daha adil bir denge sistemi – bu yeni nesil verilerdir bankacılık.
ARCS (jeton sembolü: ARX) AIre’de yerel jetondur ve çeşitli kullanıcılar için bir ekosistem oluşturulmasında önemli bir rol oynar.

Bu yüzden uzun kısaca, ARCS, AIre ekosisteminden geçen yerel jetonudur!

Soru 4: Başarılarınızdan bahsetmek ister misiniz?

Evet!
Son zamanlarda işbirliği ile başarılı PoC yaptık., Parity teknoloji tarafından desteklenen bir LTD!
Burada ayrıntıları okuyabilirsiniz!

https://medium.com/arcs-arx-official/ifa-successfully-accomplished-the-first-prototype-of-arcs-chain-6b1dcb58155d

Soru 5: Arx KuCoin ve probitte listelendi. Yeni hedef nedir? Bunlarla ilgili çalışmalarınızı bize biraz anlatabilir misiniz?

Elbette! Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler! Pazarlama ve listeleme konusunda çok aktif olacağız! Güncellemelerimizle şaşıracaksınız. Lütfen bizi izlemeye devam edin!

Soru 6: Bize ARX tokeni hakkında biraz bilgi verebilir misin?  Tokeni nasıl dağıtacaksınız?

22 Kasım 2019 tarihinde, 20.000.000.000 ARX, Ethereum’da (ERC-20) sözleşme adresi oluşturuldu: 0x20b1a8a9ca1c7302b7f774266c491c7b11622779, IFA Co., Ltd. Bu, AIre ekibinin iki yıldan fazla süren sıkı çalışmasının sonucudur.
Bu, jetonumuzun temel bilgisidir!
Kampanyamız ile token dağıtacağız, ancak ürünlerimiz aracılığıyla dağıtacağız!

Soru 7: Projenizi küresel alanda yaymak için ne tür çalışmalar yaptınız?

Geçen yıl Eylül ayından Aralık ayına kadar birçok yurtdışı konferansına katıldık!
Bu inanılmaz bir deneyim oldu ve birçok insan bizim hakkımızda bilgiye sahip! Üç ay içinde 10 ülkeye gittik!

Soru 8: Bazı ARCS telegram topluluklarından bahsedebilir misiniz? Topluluğunuzdaki üyeler memnun mu? Büyüme nasıl devam ediyor?

Topluluğun büyümesi son zamanlarda başladı. Şimdi sadece 7600’den fazla kişi global grubumuzda var! Topluluğun ihtiyacına bağlı olarak başka diller de grup açacağız!

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: #Alre şirketler ve kullanıcı arasında köprüdür. Neden #ARX jetonunu oluşturdunuz? Çünkü geleneksel fiat yeterlidir. Piyasada #ARX jetonunun faydaları ve önemli rolleri nelerdir?

ARCS temel olarak iki amaç için kullanılır;
1. kullanıcılar için teşvikler: Birçok internet kullanıcısı, birçok yanlış kullanım nedeniyle kişisel veriler sağlarken büyük şirketlere güvenmez. Kişisel kullanıcıları giriş yapma direncini azaltması beklenen kullanıcıları sağladıkları bilgiler için teşvik eder.
2. AIre hizmetlerini kullanma hakları: ARCS sahibi şirketler AIre’den veri alabilir ve kullanabilirler. Veriler satın alındıktan sonra, kullanıcılar ARCS ile ödüllendirilecektir. Şirketler ayrıca AIre ekosistemindeki hizmetlerini sunabilir ve kullanıcılardan kullanım için ARCS ödemelerini isteyebilir.

Soru 2: Hiç kimse kendi başına değerli bir şey başaramaz, lütfen bize bu zorlu kripto alanında başarıya götürecek mevcut ve gelecekteki ortaklıklarınızdan bahseder misiniz ?

İyi soru.
Evet, bu sektörün bir üyesi olarak, işbirliğinin önemini anlıyoruz ve bu sektörün güzelliğinin işbirliği olduğunu anlıyoruz!
Daha fazla güncellemeyi güncelleyeceğiz, ancak şimdilik bunu söyleyebiliriz…
https://medium.com/arcs-arx-official/ifa-and-meiji-university-research-cooperation-on-data-banking-platform-technology-d537e5397ca6

Soru 3: AMA için bir Türk telegram grubu seçiminizle ilgili olarak, yakın gelecekte Türk şirketleriyle işbirliği planlıyor musunuz? Jetonunuzun değerini korumak için planlarınız veya stratejileriniz nelerdir?

Halen Türkiye pazarında araştırma yapıyoruz ancak bunun büyük bir pazar olduğuna inanıyoruz!

Değeri korumak için bunu yapmanın birden fazla yolunu kullanabiliriz ancak esas olarak güçlü bir topluluğa sahip olmak ve gelişmeye devam ettirmek istiyoruz.

Soru 4: ARCS Ekosistemine PoC’nin (Kavram Kanıtı) rolü nedir? Ve neden PoC’yi seçtiniz? ARCS ekibi ve kullanıcılar arasındaki avantajlar nelerdir ?

PoC’nin amacı iki kattır
1) performans, güvenlik, gizlilik, kullanılabilirlik, esneklik ve kimlik uygulamaları gibi ilk proje geliştirme sırasında toplanan gereksinimleri onaylayın.
2) protokollerin gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını test edin.

CTO’nun bu konudaki yorumu
IFA’nın CTO’su Yoshinobu Shijo, “Kırık, yan zincir, ZKP, MPC ve protokoller için birçok fikir birliği algoritması ve Ethereum, IOTA, Substrate ve Cosmos gibi ilk araştırmalarımız sırasında farklı protokolleri ve blockchain altyapılarını araştırıyoruz. blockchain altyapıları için… Modüler bir tasarıma sahip olduğu için Parity Substrat’ı gereksinimlerimiz için uygun bulduk ve modülleri değiştirerek çoklu protokol yığınlarını deneyebiliriz. Veri bankası kullanım durumlarımız için en uygun protokol yığınını bulabileceğimize inanıyorum.”

Soru 5: Veri Bankası nedir? Bu Veri Bankası Arcs tokenlarını bankacılık açısından nasıl özel kıldı? Bu açıdan GAFA bireyin kişisel verilerini yönetmede ne kadar güvenlidir ?

AIre ekosisteminin genel iş modeli, veri sağlayıcısı, veri alıcısı ve veri bankası arasındaki mekaniktir. Sağlayıcı bireyler veya üçüncü taraflar olabilir ve alıcılar genellikle analiz için verilere ihtiyaç duyan işletmelerdir. Sağlayıcıların veri girişleri sosyal medya, anketler, geri bildirim ve özel veri yapıları gibi birçok formatta gelebilir. Veriler veri bankasında bulunduktan sonra, işletmeler puan karşılığında veri erişimi veya kullanıcılar için ödeme belirteçleri isteyebilir. Kullanıcılar, yüksek düzeyde gizlilik ve farklı alıcılara farklı veriler edinme yetkisi verme seçenekleri ile korunmaktadır.

Soru 6: Güncel bir soru sormak istiyorum. Tüm dünyayı fırtına gibi sarmış ve neredeyse dağılmış mali dengelerle ele geçiren bu yeni korona virüsü için bu projede şimdi ve gelecekte nasıl harekete geçmeyi planlıyorsunuz?

Elbette dünya ve insanlar acı çekiyor. Ancak 2008’deki önceki mali krize bakarsanız, bundan sonra dünyayı değiştiren birçok girişim gördük. Ve bu sefer onlardan biri olacağımızdan eminiz.

Soru 7: Ortaklarınız var mı? Evet ise açıklayabilir misiniz? Onları yatırım yapmaya nasıl ikna ettiniz? Yol haritasındaki hedeflerinize ulaştınız mı?
ARX hold etmek, uzun vadeli yatırımcılara faydaları nelerdir?

Japonya dışında ve içinde birçok ortağımız var.
Ve şimdi ARCS’nin yanında, kuluçka işine başlayacağız.
Yani bu konuda iyi bağlandığımızı görebilirsiniz.
https://medium.com/arcs-arx-official/aire-incubation-will-connect-technology-society-and-business-7de6992930bc

İpucu: Ben fazla bir şey için söz veriyorum ama uzun saklayın ve büyük kazanın!

Soru 8: Toplumsal kaynak olarak kullandığınız varlıklara insani değerleri nasıl dönüştürüyorsunuz ve bu çeşitli insani değerler nedir? Bunu web sitenizde gördüm ve çok ilginç. Alre, ARCS ekosistemine nasıl fayda sağlar ?

Temel olarak insanların verilerini para kazanabilecekleri platformu sunabileceğimize inanıyoruz. Bu, kullanıcıların i¥data kendi isteklerine göre satmalarını sağlar.
Arayüz “DID” gibi bir şey olurdu. Daha fazla ayrıntı için lütfen bizi takip etmeye devam edin.

Soru 9: Toplam Arz: 20.000.000.000 ARX
Peki, ARCS değerini artırmak için tokenları yakmak, kilitlemek veya geri alım yapmak gibi herhangi planlarınız var mı? Piyasa fiyatınız şu anda 0.45 $ / ARX civarında. Burada bir çelişki var gibi? Açıklayabilir misiniz ?

https://medium.com/arcs-arx-official/distribution-supply-and-lock-up-acf8df8a9f0c
Burada gördüğünüz gibi şu anda büyük bir kısmını kilitliyoruz.
Ama elbette yakmayı düşünüyoruz fakat size yakma durumu ile ilgili en son durumu şu anlık veremiyoruz.

Soru 10: Proje bize katılımcılar arasında veri alım ve satımının davranış kuralları ile korunduğunu ve blok zincirinde ne kadar güvenli bir şekilde kullanıldığını söylüyor, ancak global bir taramada çalışırken düzenlemeleri nasıl ele alıyorsunuz ?

İyi soru!
Bu veri endüstrisiyle ilgilenen bir Japon şirketi ile ortaklığa açıklama yapmayı planlıyoruz ve onlarla teknolojimizi gerçek dünyaya dağıtacağız.
İnsan haklarına ve yönetmeliklere saygı duyuyoruz, bu yüzden ülkeyi / bölgeyi dikkatle seçiyoruz ve oradan uygulayacağız.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: Çoğunlukla her kripto para Projeleri Projenin gelecekteki gelişimi için ana Misyonları ve planları var! Peki, ARCS projesinin ana Gelecek Görevleri ve planları nelerdir? Hangi ana sorunları çözmeye çalışıyorsunuz?

AIre projesinin felsefesi, sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda zihinsel ve sosyal olarak dünyadaki insanlar için refahı geliştirme arzusudur. AIre’nin vizyonu, bireylere verilerinin hakları ve verilerinin sahip olduğu değer. Ekosistem, bireylerden bireylere
büyük veri şirketleri. Katılımcılar “kod kuralı” ile korunan birbirleriyle işlem yapabilecektir. Bir blockchain ağına dağıtılan akıllı sözleşmelerle güçlendirildi. Bu, işletmelerin alım satım yapmasını sağlar kişisel veri düzenlemeleriyle uyumlu olurken, sonuçta veri analizi yeteneklerini geliştirir ve anlamlı bilgiler elde eder. Veri bankalarına bilgi sağlayan kişiler, yüksek düzeyde gizlilik ve veri girişi ve kullanılmasına bağlı olarak ödüller kazanın. Veri alım satımı Aire’nin önerdiği ekosistem veri alım ve satımını yapacak veri ticaretinin gizliliğini ve adil dağıtımını sağlarken hayatımızın entegre bir parçası.

Soru 2: Probit’ten sonra herhangi bir borsada listelenme planlarınız var mı? 2020’de yol haritası planınız nedir ve içinde bir başarı oldu mu?

Tabii ki yakında daha fazla borsada listeleneceğiz!

Soru 3: Gelecek için planlarınız neler? #ARCS Covid-19 ile nasıl başa çıktı?

Japonya’da dayandığımız için elbette zor. Ancak daha büyük bir hayal ve hedefe ulaşmak için bunun üstesinden gelmemiz gerekir. Umarım herkes güvende kalır

Soru 4: Yatırımcıların ikincil piyasada yatırım faaliyeti yapabileceğini veya #ARCS bahis programına katılabileceğini fark ettim, lütfen #ARCS bahis programının nasıl çalıştığını açıklar mısınız?

KuCoin ile yapıyoruz.
Lütfen sitelerine bir göz atın.
https://www.kucoin.com/

Soru 5: Alre iş modeli nedir? Kar nasıl elde ediyorsunuz?

AIre ekosisteminin genel iş modeli, veri sağlayıcısı, veri alıcısı ve veri bankası arasındaki mekaniktir. Sağlayıcı bireyler veya üçüncü taraflar olabilir ve alıcılar genellikle analiz için verilere ihtiyaç duyan işletmelerdir. Sağlayıcıların veri girişleri sosyal medya, anketler, geri bildirim ve özel veri yapıları gibi birçok formatta gelebilir. Veriler veri bankasında bulunduktan sonra, işletmeler puan karşılığında veri erişimi veya kullanıcılar için ödeme belirteçleri isteyebilir. Kullanıcılar, yüksek düzeyde gizlilik ve farklı alıcılara farklı veriler edinme yetkisi verme seçenekleri ile korunmaktadır.

Soru 6: Neden ARX ERC20 kullanıyor? ARX kendi zincirini inşa etmenin bir planı var mı?

Çünkü birden fazla seçeneği test etmek istedik. Ama bunu yapmadan önce, en bilinen projeye gitmenin akıllıca bir seçim olduğunu düşündük. Elbette teknik gereksinimlerimize bağlı olarak kendi zincirimizi geliştireceğiz.

Soru 7: 1. ARCS jetonunu neden ERC-20 olarak seçtiniz? Kendi bakış açınıza göre, ana faydaları nelerdir? 2. Teknik incelemenizde AIre’nin özellikle ARCS, ödeme jetonları ve ilgili hizmetler için bir cüzdan geliştireceğini okudum. Neden özellikle ARCS için bir cüzdan geliştirmeye karar verdiniz?

1) Yukarıda cevapladım.
2) Çok iyi bir soru. Bizim için cüzdan sadece bir cüzdan değil, hem cüzdan hem de DID işlevini içeriyor. tek bir arayüzle insanlar jetonlarını ve verilerini satabilir ve satın alabilirler. Kullanımı eğlenceli olur diye düşündüm.

Soru 8: ARCS daha büyük bir borsada yer alacak mı? ARCS kazanmanın en iyi yolu nedir?

Evet tabi ki! Büyük olanlar geliyor ! Yakında açıklanacak! En iyi yol onu satın almaktır.

Soru 9: Kripto piyasalarında çok fazla Japon projesi yok. #ARCS’nin Japonya’da kitlesel kabulü getirebileceğine ve daha fazla projenin gelmesi için kapıyı açabileceğine inanıyor musunuz?

Evet çok var ama çoğu biraz aldatmaca … Bu inkübasyona başlamamıza sebep olanlardan biri projeyi ve toplumu eğitmek. Bildiğiniz gibi Japonya çok yalıtılmış.

Soru 10: ETH blockchain çok yavaş, neden ETH blockchain üzerinde ARCS oluşturdunuz? BNB / Stellar Blockchain üzerine inşa etmek yerine Ethereum blockchain üzerine inşa etmenin ana nedeni nedir? Kendi ana ağınızı başlatma planlarınız var mı? ARCS sürekli olarak yeni büyük ortaklar arıyor.Audience sürekli büyüyor.Bu büyüme hızının sırrı nedir?

Tabii ki haklısın. Ancak, blockchain ve tokenin, UI / UX ve daha fazla nedenden dolayı henüz kitlesel benimsenmeye hazır olmadığına inanıyoruz. Bu yüzden, teknoloji kitlesel benimsemeyi gerçekleştirmeden önce, teknolojiyi test etmek ve potansiyeli görmek ve gereksinimleri düzeltmek istedik, blok zincir aslında ne kadar yavaş olursa olsun çalışıyor.

Kapanış.

ARCS ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

ARCS Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter Coinmarketcap

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikAMEPAY AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikHackenAI AMA Etkinliği Özeti
admin
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz