Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 22 Aralık 2020 tarihinde saat 21.00 (GMT+3) Amepay projesi Co-Founder pozisyonundaki Kamalakannan ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik üç segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.) ardından ikinci segment Twitter üzerinden alınmış sorular. Üçüncü segment olarak sohbet 20 saniyeliğine açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın üçüncü segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Kamalakannan kendinizi topluluğumuza tanıtabilir misiniz?

Ben Kamalakannan Venkatraman, AMEPAY Kurucu Ortağı ve COO’su

Soru 2: AmePay projesi nedir? AmePay projesinin işlevi nedir?

AMEPAY, hızlı, kullanışlı ve güvenli bir kripto para birimi tabanlı ödeme alternatifidir.

AMEPAY cüzdanı ve bulut AMEPOS Yazılımı aracılığıyla kripto pazarını Perakende ve F&B endüstrisi ile bağlayarak dünyayı dijitalleştiriyoruz

Soru 3: Token hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?
Ve tokeni nasıl dağıtacaksınız?

AME, AMEPAY’in birincil belirtecidir .. AME tokenleri, ekosistemimizdeki Tüketiciler ve Tüccarlar tarafından yapılan işlemler için kullanılabilir.

Tokenler listelediğimiz borsalarda kullanım için satın alınabilir … Şu anda Bkex borsasında ve 7 Ocak’ta Bithumb Global’de listeleniyoruz ..

Soru 4: BKEX ve yarın Bithumb borsalarında $ AME listelendi. Bir sonraki hedef nedir? Bize bu konudaki çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

İlk 3 borsa ile görüşüyoruz. AMEPAY onaylar için gönderildi. İşlerin olumlu döneceğinden eminiz. Hedefimiz ilk 10 borsada listelenmek.

Soru 5: Başarılarınızdan bahsetmek ister misiniz?

Evet, şu anda 8 ülkede 2500’den fazla Satıcı tarafından kullanılan gelişmiş bir Bulut Satış Noktası (PoS) AMEPOS yazılımımız var ..

AMEPOS’umuzla AMEPAY entegrasyonu sayesinde, büyük bir benimseme oranına sahip olacağız ve AMEPAY aracılığıyla tüm Perakende ödeme sektöründe devrim yaratacağız.

Soru 6: Projenizi dünyaya yaymak için ne tür çalışmalar yaptınız?

Teknolojimizi doğru pazara ulaştırmak için güçlü bir dijital pazarlama ekibimiz var.

Dahası, önde gelen ödeme kurumlarıyla ortaklığımız var. Ortaklıklar sayesinde teknolojimizi kolayca konumlandırıp kuracağız.

Soru 7: Burada bize Türkiye ile ilgili düşüncelerinizi ve planlarınızı anlatır mısınız?

AMEPAY, ödeme sistemimizi kurmak için yerel ödeme işleyicileriyle birkaç ortaklık anlaşması imzalamak üzeredir.

AMEPAY, Malezya’da Perakende ve Yiyecek ve İçeceklere tamamen hakimdir.

2021 yılının ilk çeyreğinden itibaren, AMEPAY teknolojisini Türkiye pazarında halka açmak için Merchant satın alımı başladı.

2. Segment : Twitter Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Amepay’i, ürünlerini satmak için blockchain kullanan diğer projelerden farklı kılan nedir?

AMEPAY, AMEPOS Satış Noktası (PoS) Yazılımına entegre olan ve Perakende ve Yiyecek-İçecek endüstrisine hitap eden bir ödeme sistemidir. Blockchain Tech for Speed işlemlerini entegre ediyor ve küresel olarak Tüccarlara zarar veren işlem maliyetlerini düşürüyoruz.

Satıcılar için yalnızca 20 $ ‘lık bir abonelik maliyeti karşılığında gelişmiş Cloud AMEPOS + E-ticaret Web Sitesi + AMEPAY ödeme entegrasyonu teknolojimizi sağlıyoruz.

Perakende ve F&B sektörüne hizmet etmek için benzersiz bir konumdayız.

Soru 2: Yeni kullanıcıları ve yatırımcıları platformunuza çekme stratejileri nelerdir? Ayrıca, platformunuzun en çok güvendiğiniz rekabet avantajı nedir?

AMEPAY, Perakende ödeme sektörünü dijitalleştiriyor ve yerel tokenlerimizin gerçek faydasını getiriyor. Ödeme sistemimizde yapılan her işlem için Ödüller / Nakit İadeler sağlıyoruz. Bu, yeni kullanıcıları AMEPAY cüzdanını kullanmaya ve yatırımcıları AMEPAY platformuna yatırım yapmaya çekiyor.

Stake etme, platformumuzun rekabet avantajıdır. Yatırımcılar AME (Fayda belirteci) satın alabilir ve bunu ağda% 300 APR karşılığında paylaşabilir.

Soru 3: Whitepaper’da – AMEPAY mevcut sisteme aşina olan karmaşıklığı, yüksek maliyetleri ve gecikmeleri ortadan kaldırıyor diyor. Ancak token, yavaş ve ücretler yüksek olan ETH ağında oluşturulur. Vizyonunuza nasıl ulaşırsınız?

AME daha önce Ethereum platformunda inşa edildi ve şimdi AMEPAY kendi Blockchain’ini oluşturdu ve sürüm 2021’in 1. çeyreğinde çıkacak. Kendi zincirimiz saniyede 300.000 İşlem (TPS) işleyebilir.

Karmaşıklığı ve yüksek maliyetleri ortadan kaldırma vizyonuna bu şekilde ulaşıyoruz.

Soru 4: Yatırımcıları uzun vadede #Amepay’e yatırım yapmaya ikna etmek için bize 2 veya 3 kilit nokta verebilir misiniz? Şimdiye kadar başardıklarınız nelerdir ve # Amepay’in 2021’deki ana hedefleri nelerdir?

AMEPAY’de 2 Gelir akışı var.

1) Bulut AMEPOS + E-ticaret Web Sitesi + AMEPAY ödeme entegrasyonu sağlamak için Satıcı başına 20 ABD doları abonelik alma.

2) Kendi zincirindeki işlem ücretlerinden elde edilen gelir.

Gelirler için% 20’si jetonları geri almak ve her çeyrekte dolaşımda olan yakmak için harcanacak. Uzun vadeli yatırımcılar AME satın alabilir ve hisse alabilir.

Şimdiye kadar teknolojimizi 2500+ Mevcut Satıcılarımızla entegre etmeyi başardık ve 2021’de küresel olarak 1 Milyondan fazla Satıcıya katılacağız.

2021 yılında 50 Milyon Dolarlık Gelir elde edeceğiz.

Ekstra Soru 5: AMEPAY’in şu anda ve yakın gelecekte müşterileri kimlerdir? Müşterileri ve / veya işletmeleri AMEPAY kullanmaya yönlendiren teşvikler nelerdir?

Perakende ve Yiyecek-İçecek sektöründe 8 ülkeye yayılmış 2500’den fazla Tüccar / Müşterimiz var.

Ödeme platformumuzda yapılan her işlem için Tüccarlar ve Tüketiciler için Nakit İadeler / Ödüller sağlıyoruz. Bu, ekosistemdeki herkesi AMEPAY kullanmaya yönlendirecek.

3. Segment : Telegram Topluluk Soruları.

Soru 1: AMEPAY yavaş hıza ve yüksek gaz ücretine sahipken neden hala Ethereum blockchain kullanıyor? Gelecekte mainet’inizi başlatmak veya diğer blok zincirlerine dönüştürmek için herhangi bir planınız var mı?

Saniyede 300.000 İşlem işleyebilen kendi zincirimizi zaten geliştirdik. Bu Q1 2021’i yayınlıyoruz ve ERC-20’den kendi zincirine geçiş yapıyoruz.

Soru 2: Tipik olarak, yatırımcılar gelecekte fiyatlarında artış olması muhtemel tokenlar satın alırlar. Tokenin toplam arzının çok büyük olduğunu gördüm.
Öyleyse, gelecekte jeton arzını azaltmak ve yatırım çekiciliğini artırmak için jeton yakma planınız var mı?

Tokenlerin maksimum dolaşımını 250 Milyon olarak tuttuk ve ticari kârlardan, piyasadaki tokenleri geri almak ve yakmak için kârımızın% 20’sini kullanacağız …

Hem gerçekle hem de yatırımcılarımızla organik olarak büyüyeceğiz.

Soru 3: AMEPAY projesini tek kelimeyle özetlerseniz ne olur? AME’nin değerini oluşturan temel özellikler nelerdir? Onlardan bazı önemli anları paylaşabilir misin?

AMEPAY, kriptoyu Perakende sektörüne bağlayan bir ödeme sistemidir.

Soru 4: #AME ne tür ortaklıklar elde etti ve gelecek için planlar neler? AMEPAY’deki son gelişmeleri paylaşır mısınız? Şu anda projenin en çok hangi kısmına odaklanıyorsunuz? ve Bu salgın sırasında yatırımcıların faydaları nelerdir?

AME’yi Perakende yerleşimleri için Fiat’a dönüştürmek için önde gelen ödeme kurumlarıyla ortaklık…

Büyük likidite için ilk 3 borsada listeleniyor.

Soru 5: Büyük şirketlerle uzun vadeli işbirliği planlarınız nelerdir? Böyle bir durumda AMEPAY Yatırımcıları için ne gibi olumlu gelişmeler yaşanacaktır?

AMEPAY yatırımcıları bizimle uzun vadede ilişki kurarlarsa token fiyatını birden çok kat daha fazla takdir edeceklerdir. Teknolojimiz ve işimiz çok şeffaftır ve planlara göre sonuçlar elde edilecektir.

Soru 6: AMEPAY yarın 7 Ocak 2021’de Bithumb Global’de Listelenecek, listeden sonra token için beklentileriniz neler, bu sizin için önemli bir kilometre taşı mı?

Evet, Bkex ve Bithumb Global’de listelenmek için bir kilometre taşı, ancak bu sadece bir başlangıç

Mart ayına kadar tüm büyük borsalarda ve özellikle ilk 3’te listeleneceğiz

Kapanış.

AME, BKEX borsasında satın alınabilir
İşte bağlantı: https://www.bkex.com/trade/AME_USDT

7 Ocak’tan itibaren AME, Bithumb Global borsasından da satın alınabilir

% 300 APR için AME Staking aşağıdaki platformlarda yapılabilir:

1) Bkex Borsası
2) Bithumb Global
3) AMEPAY Web ve Mobil cüzdanlar

Stake için:

Minimum 1000 AME
Maksimum 1000000 AME

Amepay ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

Amepay Sosyal Medya Linkleri.

Web Twitter   Telegram Twitter Coinmarketcap

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web  Telegram Twitter

Önceki İçerikFerrum AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikARCS AMA Etkinliği Özeti
admin
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz