Türkiye’nin en iyi kripto para topluluğu olan Kazanç Rehberi, 12 Aralık 2020 tarihinde saat 17.00 (GMT+3) BitWell projesi COO pozisyonundaki Hsaan ile AMA etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik iki segmentten oluşup ilk segmentte giriş (Katılımcıyla soru cevap.). Ardından  ikinci segment olarak sohbet kısa süreliğine saniyeliğine açılıp grubumuzdaki bütün üyeler soru sorabilir hale gelir. Ardından kapanış kısmı gelmektedir.

100$ + 100 WELL olmak üzere bir ödül havuzu bulunmaktadır.4 kişi Twitter üzerinden seçilecektir. 6 kişi Telegram üzerinden gerçekleştirilecek AMA’nın ikinci segmentinde sorusu seçilen kişiler olacaktır.

Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız haberin en altında Önemli Linkler kısmında bulunan Kazanç Rehberi telegram kanalına katılmayı unutmayın.

1. Segment : Katılımcı ile Soru Cevap

Soru 1: Topluluğumuza kendinizi tanıtabilir misiniz?

Ben, BitWell’in COO’su Hsann, BitWell’den önce, fiat borsalarının lansmanı ve operasyonları için fiat borsalarının operasyon başkanı olarak Binance mızrak başı için çalışıyordum. Binance yıllarım boyunca Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Jersey, Kore, Toko kripto gibi birden fazla borsayı başlattım ve işlettim ve ABD için sıfırdan 1 yılda 100 milyon dolarlık günlük işlem hacmi elde ettim. Bilgisayar mühendisliği alanında Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nden yüksek lisans ve Singapur Ulusal Üniversitesi’nden MBA derecemi aldım. IBM, Toshiba ve Flextrade gibi birkaç teknoloji ve fintech şirketinde çalıştım, ancak sonuçta blockchain’in bir sonraki internet olduğunu düşünüyorum ve bilgi ve deneyimlerimi bu fantastik sektöre adamak istiyorum. COO olarak BitWell’e katılmaktan onur duyuyorum ve küresel operasyonların yanı sıra şirketin büyümesine liderlik edeceğim.

Tabii ki Binance Türkiye’nin operasyonlarına yardımcı oluyordum.

Soru 2: Lütfen bize açıklar mısınız, BitWell ne tür bir platform ve başlangıç amacı. Bay Hsann neden katıldı ve BitWell’in COO’su pozisyonunu aldı?

Genel olarak, BitWell, Ağustos 2020’de resmi olarak başlatılan bir dijital varlık türevleri hizmet platformudur.

Avrupa, Amerika ve Asya Pasifik gibi farklı ülke ve bölgelerden çok uluslu seçkinlerden oluşan merkezi olmayan bir ekibimiz var. Çekirdek ekip üyeleri Morgan Stanley, IBM, Paypal vb. Gibi dünyaca ünlü finans ve teknoloji şirketlerinden ve Asya Pasifik bölgesindeki Tencent, Baidu ve Sina gibi önde gelen İnternet şirketlerinden gelmektedir. Çekirdek üyelerin çoğu çapraz çalışma geçmişine sahip, çoğu teknoloji, finans ve tabii ki blok zincirinde çalıştı ve blockchain varlık ticaretinde zengin pratik deneyime sahip.

Sektör gelişimi ile ilgili olarak, dijital varlık türevleri ortamı hızlı ve güçlü bir büyüme sürecindedir. Şu anda, türev piyasası büyümesine rağmen, hala vadeli işlemlerin hakimiyetindedir ve mevcut vadeli işlem alım satımının, artık kullanıcıların yatırım ihtiyaçlarını karşılamayan risklerden korunmak için likidasyon, sınırlı seçenekler gibi bazı sınırlamaları vardır.

Ek olarak, geleneksel finansal piyasalarda opsiyon, diğer türev araçlara kıyasla yaklaşık 10 kat işlem hacmi ile çok önemli bir türev enstrümandır. Dijital varlıklar pazarında, opsiyon piyasasının yıllık ticaret hacmi şu anda spot piyasaya kıyasla çok küçük ve dijital para opsiyonları piyasasının potansiyel büyümesi geleneksel pazara kıyasla çok büyük.

Mevcut opsiyon piyasasında, opsiyonları başlatan bazı platformlar olmasına rağmen, genel olarak hala sınırlıdır ve rekabet henüz çok güçlü değildir. Yakın gelecekte seçeneklerin önemli bir rol oynayacağını tahmin edebiliriz. Bu yüzden BitWell türevleri seçti ve başlangıç olarak opsiyon ticareti ile atılımlar aradı.

Ve kendim için, kendimi neredeyse 3 yıldır blok zinciri endüstrisine adadım, BitWell’den önce Binance’deki tüm itibari para borsalarının operasyon başkanıydım. BitWell’e katılmayı seçiyorum çünkü dijital varlıklar endüstrisinin türevler alanına inanıyorum ve kripto dünyasında bir türev devi inşa edeceğimden oldukça eminim.

Soru 3: Bir kripto türevleri ticaret platformu olarak BitWell’in özellikleri nelerdir?

Son birkaç ayda BitWell somut başarılar elde etti:
Pazara seçeneklerle yaklaştık ve böylesi bir riskten korunma aracını daha geniş bir kullanıcı yelpazesi için erişilebilir ve kullanılabilir hale getirmeyi hedefledik. Ekibimiz, Basit Seçenekler ürününü daha düşük bir giriş engeli perspektifinden geliştirdi ve kullanıcıların, seçenek ürünlerine kolay erişimle pazardaki etkin noktalara katılmalarına olanak tanıdı. Şimdiye kadar sektördeki en erişilebilir seçenek ürünü olmaya devam ediyor.

Yılın ilk yarısında, tüm pazar DeFi’nin popülaritesiyle ateşlendi, ancak projeler çok karmaşık ve kullanıcılar için giriş engeli çok yüksek. Daha fazla kullanıcının DeFi’ye katılmasına izin vermek için topluluğa olumlu yanıt verdik ve ilk DeFi seçeneklerini başlattık. Bunu FIL ve DOT gibi yenilikçi seçeneklerin piyasaya sürülmesi izledi.

Piyasa, DeFi verim çiftçiliğine istekli olduğunda, platform jetonu WELL’i yenilikçi bir şekilde duyurduk ve kullanıcıların WELL jetonlarını almak için ticaret ve para yatırma yoluyla erken bir yatırımcı olarak platformla birlikte büyümelerine izin vermek için likidite madenciliği ile birleştirdik. Aynı zamanda, topluluk kullanıcıları tarafından iyi tanınan çift yönlü yanma ve aşırı deflasyon ekonomik modelini de yeniledik.

Bu arada, türevler hakkındaki bilgileri daha iyi yaymak için BitWell Üniversitesi’ni kurduk ve opsiyonlarla ilgili içerikleri sürekli olarak paylaşmaya başladık. Şu anda, seçeneklerle ilgili kısa video eğitimleri de başlatıldı ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimler aldı. Gelecekte, BitWell Üniversitesi daha yüksek kaliteli ve kapsamlı içerikler üretmeye devam edecek.

Ayrıca, topluluğumuzu oluşturduk ve topluluktan gelen geri bildirimleri sürekli dinledik. Kullanıcılar ürünlerimizi coşkuyla kullanıyor ve BitWell’in geliştirilmesi için birçok yapıcı yorum ve öneri sunarak toplulukta kendi önerilerini yapmaya istekliler. Lütfen BitWell’i www.bitwellex.com adresine tıklayıp, deneyimlemekten çekinmeyin; öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Soru 4: BitWell Yol Haritası yeni yayınlandı, bunun hakkında konuşmak için daha spesifik olabilir misiniz?

Genesis Çağı, 1. aşama, şu anda içinde bulunduğumuz aşamadır. Temel odak noktamız, temel türev hizmetlerimizi, özellikle seçenekleri ve kalıcı gelecek sözleşmelerimizi (bu geliştirme aşamasındadır ve yakında kullanıma sunulacak) optimize etmeye devam etmektir. temel bir türev portföyü oluşturmak ve daha hızlı ve daha erişilebilir bir ticaret deneyimine sahip olmak.

Topluluk tarafında, Well-Man programı topluluk üyeleri tarafından başlatılmış ve kurulmuştur ve topluma daha iyi hizmet verebilmek için gerektiğinde daha da genişletilecektir. Lütfen BitWell Knight programımıza buradan bakın https://www.bitwellex.com/article/2718/

Ek olarak, blockchain ve Genesis dağıtımında WELL listesiyle tamamlanan platform token WELL’in haklarını ve faydalarını açıklığa kavuşturacağız. Şu anda Hero Round’da olan ‘Sınırlı Privilege Card Aboneliği ile Ücretsiz KUYU’ Programı üzerinde çalışıyoruz.

Dawn Era, 2. aşama, WELL’in blok zincirinde dolaşmaya başladığı noktada resmi olarak başlatılacak.

Dawn’da, volatilite vadeli sözleşmeleri, ETF’ler, çeşitli endeks türevleri ve sigortalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli yenilikçi türevler sunmaya devam ediyoruz, farklı risk iştahına ve sermaye boyutuna sahip kullanıcılar ihtiyaçlarına göre kendi portföylerini oluşturabilirler.

Eşitlik tarafında, WELL’i güçlendirmeye, WELL’i bir çapraz marj olarak eklemeye ve WELL’in topluluk oylarını açmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda, WELL, kârın% 50’sinde yakılacak – endüstri seviyesinden çok daha yüksek, bu da WELL’in aşırı deflasyonunu daha da teşvik ediyor.

Topluluk tarafında, bu aşamada ortak mekanizması aracılığıyla kullanıcılarımızla daha yakından bağlantı kurmak için bir topluluk ortağı programı ve kurumsal bir ortak programı başlatmayı planlıyoruz ve onların platformun yönetimine derinlemesine katılmalarına izin vereceğiz.

Hero Era, 3. aşama, başlatma noktası olarak WELL’in blok zincirinde dolaşımdan 6-12 ay sonra.

Daha sonra kendi merkezi olmayan finansal hizmetler platformumuzu oluşturacağız ve platform işiyle merkezi olmayan ve entegre olmasını sağlayacağız.

Ürünler açısından, geleneksel alanlara türev hizmetleri sunmak için dışarıya doğru çalışırken daha fazla blok zinciri teknolojisini içeriye dahil ederek türevlerin sınırlarını genişletmeye devam edeceğiz.

Topluluk tarafında, topluluk ortaklarına dayalı olarak bir topluluk konseyi kuracağız ve konsey üyeleri platformu bağımsız olarak yönetme hakkına sahip olacak. Aynı zamanda, daha fazla topluluk üyesinin platform geliştirmenin getirilerini paylaşmasına olanak tanıyan bir topluluk temettü planı başlatılacak.

Platform jetonu WELL için, yanmaya devam edeceğiz ve nihai hedef, toplamın% 1’i olan 21 milyonu yakmak. O zamana kadar WELL, BitWell platformunun temel para birimi olacak ve aynı zamanda BitWell’i diğer platformlarla bağlayan bir köprü olacak.

BitWell’in vizyonu, halka daha fazla blok zinciri uygulaması getirmek, platformun geleneksel sektörlerle entegrasyonunu kolaylaştırmak, daha fazla finansal hizmet başlatmak ve BitWell’i dünyanın en iyi blok zinciri hizmetlerinin adil ve şeffaf bir koleksiyonu yapmak için bir giriş noktası olarak türevleri kullanmaktır.

Soru 5: Peki, BitWell’in Platform Tokeni olarak WELL’in rolü ve işlevi nedir? Ve WELL’in ekonomik modeli nasıl tasarlanıyor? Avantajları nelerdir?

Jeton planımız hakkında biraz daha açıklayayım.
WELL, BitWell topluluğunun faydalarını temsil eden BitWell Platform Token’dır. Mevcut avantajlar şunları içerir: indirimli ticaret ücretleri, denkleştirme seçenekleri ücretleri, ön alım ayrıcalıkları, topluluk ortağı olma erişimi ve daha fazlası.

WELL, BitWell ekosisteminin oluşturulmasında bir katalizör ve yağlayıcı olarak kullanılabilir. Daha sonra, WELL’i bir çapraz marj olarak ekleyeceğiz ve WELL tarafından topluluk oylamasını etkinleştireceğiz. Ek olarak, çok yönlü yanık, aşırı deflasyonist bir ekonomik modeli teşvik edeceğiz. Platform, verim tarımı yoluyla şimdiden toplamın% 15,7’sini yaktı; Gelecekte, WELL’in çok hızlı bir şekilde aşırı deflasyonunu sağlamak için haftalık% 50 geri alım (endüstri ortalamasından çok daha yüksek), takıma ait token yakma, topluluk tarafından yönetilen yanma vb. WELL’in nihai hedefi, 21 milyona kadar birimi veya toplamın% 1’ini yok etmektir.

Toplam sayı 2,1 milyar olup aşağıdaki gibi dağıtılır.

Bunlar arasında, tohum turunun% 4’ü ve melek turunun% 4’ü, WELL’in dolaşımından sonraki 6. aydan başlayarak kademeli olarak ve 18 ay boyunca doğrusal olarak kilidi açılacak.

Burada bahsetmemiz gereken kilit nokta, kurucu ekibin% 16’sının 2 yıl kilitli kalması ve ardından 2 yıldan kısa olmayan bir sürede platformun işletme karına bağlı bir şekilde kilidi açılmış olmasıdır. Bu, geçen hafta platformun karlı olmaması durumunda takım ceza planının uygulanacağı ve takımın jetonlarının yakılacağı anlamına gelir; Platform kârlıysa ancak standardı karşılamıyorsa, topluluk oylamasından karlı olmadığı kabul edilecek ve takım cezası uygulanacaktır. Diğer bir deyişle, platform karı hedefe ulaştırmadığı sürece, önce takımın tokenleri yakılacaktır. Her Pazartesi, kâr elde edersek, platformun önceki haftadan elde ettiği kârın% 50’si, endüstri ortalamasından çok daha yüksek olan WELL tokenlerini yakmak için geri satın almak için kullanılacak.

Buna ek olarak, önceki verim çiftçiliğinin sonunda, kullanıcılar tarafından çıkarılmış 6,3 milyon KUYU (% 0,3), kalan 329,7 milyonu yakılarak toplamın% 15,7’sini oluşturdu.

Genel olarak, WELL’in% 76’sı yukarıda gösterildiği gibi kilitlidir.

Soru 6: Seçenekler ana ürününüz, opsiyonlar için daha fazla opsiyon ticareti açılıp açılmayacağı gibi gelecek planları var mı? Yeni ürün veya planınız var mı?

Bir türev platformu olarak BitWell, her zaman ana türev ürünleri hattını koruyacaktır. Boğa piyasası devam etse de ayı piyasası erken gelse de, türevler herkes için uzun vadeli bir finansal ve riskten korunma aracı olarak mevcut olacak.

Pazarın bu yönü sürekli olarak gelişiyor ve kullanıcılara daha çeşitli hizmetler sunmak için pazarda ortaya çıkan farklı etkin noktalara ayak uyduracağız. Tüm yüksek kaliteli varlıklar, hem arz hem de ihtiyaç yönünden güçlü talep olan varlıklar, bizim değerlendirme kapsamımızdadır.

Seçeneklere ek olarak, şu anda yakında piyasaya sürülecek olan kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri geliştiriyoruz. Ayrıca gelecekte farklı risk tercihleri ve sermaye büyüklüklerine sahip kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için volatilite sözleşmeleri, ETF’ler, çeşitli endeks türevleri, sigorta vb. Lütfen dinlemeye devam edin.

Soru 7: WELL’in Hacmi, Dolaşımdaki Arz ve Açık Fiyatı hakkında daha fazla bilgi paylaşabilir misiniz? WELL ticareti için hangi borsa mevcut? Ve hangi tip?

WELL, 2 Aralık 2020’de UTC saatiyle 13: 00’da zincir içi dolaşımı açtı, şimdiye kadar yalnızca BitWell platformunda ticareti destekliyor ve mevcut ticaret çifti WELL / USDT. Diğer ticaret çiftleri gelecekte kademeli olarak açılacaktır.

Açılış fiyatı ile ilgili olarak, geleneksel finans piyasasının açılış fiyatlandırma stratejisine atıfta bulunuyoruz ve önceki tüm açık artırmaların ortalamasını referans olarak alıyoruz. KUYU ihale fiyatına piyasa tarafından karar verilir, makul bir fiyat olarak kabul edilir, yatırımcılar bir karar vermek için ihale fiyatına dayalı olarak yeterli piyasa bilgisi elde edebilirler, bu piyasa açıklığı ilkesini yansıtır. WELL’in referans açılış fiyatı yaklaşık 0.11 USDT’dir. Fiyat, resmi olarak blok zincirine girdikten sonra piyasa talebi ve piyasa fiyatı dalgalanmalarına göre dalgalanacak.

Dolaşım açısından, ilk dolaşımdaki arz, mahsul çiftçiliğinden 6,3 milyon WELL, ‘Free WELL’ programında Genesis Round’dan 42 milyon WELL ve Hero Round’dan 84 milyon WELL, toplamda 132,3 milyon WELL’i içeriyor. toplam arzın% 6,3’ü için. Aynı dönemde WELL, toplamın% 15,7’si olan 329,7 milyon yaktı.

WELL’in diğer borsalarda listelenip listelenmeyeceğine gelince, bunu değerlendireceğiz ve ilgili bilgileri mevcut olur olmaz açıklayacağız.

Yani kısa cari dolaşımda arz 132 milyon ve biz 329,7 milyon yaktık.

Soru 8: Dijital varlıklar alanında, Türevler pazarı Spot Piyasa kadar büyük değil. Ama Bay Hsann, bir kripto türevleri ticaret platformu olan BitWell’i seçtiniz ve birleştirdiniz. Türev piyasasının geleceğini nasıl görüyorsunuz? BitWell gelecekte nasıl yeni bir yıldız olacak? Başka bir gelecek planı bizimle paylaşmak istiyor mu?

Gelecek geliştirme planları için:

Bir yandan, geleneksel finans piyasalarında kanıtlanmış, ancak kripto varlık dünyasında hala bir boşluk olan daha fazla finansal türev sunmak istiyoruz. Elbette basit bir kopya değil, sektörün gerçek durumuna ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre ayarlanacaktır. Değişikliklerden bağımsız olarak, temel talep aynıdır: Kullanıcıların yatırımlarından daha verimli, daha düşük maliyetli ve daha güvenli bir şekilde getiri elde etmelerini sağlamak.

Öte yandan, seçenekler büyümeye devam edecek ve daha fazla seçenek piyasaya sürülecek ve tabii ki, kullanıcı fonlarının güvenliğini sağlamak BitWell’in en önemli önceliği olduğundan, seçeneklerin güvenliği ve sürdürülebilirliğine odaklanacağız.

Aynı zamanda, daha yenilikçi ürünler üretmenin yeni yollarını bulmaya ve ürünümüzü geliştirmek için Türkiye kullanıcılarından daha fazla geri bildirim almaya devam edebileceğimizi umuyorum.

2. Segment : Telegram Üzerinden Gelen Sorular.

Soru 1: Bitwell’de topluluk nasıl bir rol oynuyor? Ne yaptınız ve insanları #Bitwell’e katılmaya ve gelişen bir topluluk oluşturmaya çekmek için ne yapacaksınız?

Topluluk, ekosistemimizin büyük bir parçasıdır ve her zaman topluluğu dinleriz. Borsamızın yolunda ilerlemek için WELL tutarsanız oy hakkına sahip olacağız. Dahası, bize katılarak veya Şövalye programımıza katılarak topluluğu oluşturmamıza yardımcı olmaya kesinlikle katılabilir ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
https://www.bitwellex.com/article/2718/

Soru 2: Güven ve güvenlik her işte çok önemlidir, projenizle çalışırken yatırımcıları, müşterileri ve kullanıcıları güvende tutan şey nedir?

Güven, ürünümüzü geliştirmeye ve sözümüzü yatırımcılarımıza ve kullanıcılara sunmaya devam ederek kullanıcılarımızda güven inşa ediyoruz. Sesinizi dinleyerek ve elbette tüm kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini koruyarak. Bunun dışında, bir sorun olması durumunda koruma fonları oluşturduk, ancak umarım bu fonu kullanmamıza gerek yoktur. Tüm kullanıcılarımızın fonlarının güvende olmasını sağlayacağız ve bu her zaman bizim önceliğimizdir.

 

Soru 3: Bitwell’in bir çeşit tavsiye programı var mı? Ne tür seviyeler ve olanaklar sunuyor?

Evet, şu anda tavsiye programını planlıyoruz ve sonuçlandırır bitirmez daha fazla bilgi yayınlayacağız. BitWell’in Global Telegram kanalı üzerinden haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz.

Kapanış.

BitWell ile gerçekleştirdiğimiz AMA’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Twitter ve Telegram kanallarımızı takip ederek ödül kazanan kişileri öğrenebilirsiniz.

Önemli Linkler.

BitWell Sosyal Medya Linkleri.

Web Twitter Telegram Coinmarketcap

Kazanç Rehberi Sosyal Medya Linkleri.

Web Telegram  Twitter

Önceki İçerikTrueFeedBack AMA Etkinliği Özeti
Sonraki İçerikMoeda AMA Etkinliği Özeti
admin
Kazanç Rehberi'nin yönetim hesabı. Mail: [email protected]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz